DORAST OSFK SARISSKE MICHALANY-TURNAJ v UZOVSKOM SALGOVE

21.07.2012 15:10

Dorastenecký výber OSFK SARISSKE MICHALANY pod vedením trénera Andreja Keresteša a asistenta trénera Martina Dolinského,

sa zúčastnil v nedeľu 22.júla futbalového turnaja v peknom futbalovom areály v nedalekom Uzovskom Salgove. Turnaj sa začal žrebovaním o 13.30 hod., zápasy sa hrali na 2x35 minút, rozhodcom všetkých zápasov bol Lubo Varga zo Sabinova.

Turnajové trofeje

FOTO Z TURNAJA

V prvom zápase sa stretli hráči domáceho Uzovského Salgova (III.trieda) so susednými Ražňanami (I.trieda) a zvíťazili 2:0.  V drese Ražnian si zahrali aj naši traja futbalisti Pribula,Veterný a Tomko.

1.zápas-Uzovský Salgov-Ražňany 2:0

2.zápas-Sarišské Michaľany dorast - Jarovnice 0:8

V druhom stretnutí nastúpil náš štvrtoligový dorast, poslinení o asistenta trénera Martina Dolinského proti Jarovniciam (II.trieda) a podľahol im vysoko 0:8.  Napriek nie zlej hre v poli  sme inkasovali neúnosné množstvo golov, no pravdupovediac myslím že asi sedem absolútnych tutoviek sme trestuhodne zahodili.

Nastúpili sme v zostave:

Pytlík R.-Jaco P.,Dolinský M.,Kolpak K.,Lukáč S.-Motýľ D.,Nemethy E.,Magáč P.,Straka M.-Lichvár D.,Minár M.M.: striedali:Cirč D.,Kobulnický L,

Po dvadsať minútovej prestávke sme nastúpili v boji o tretie miesto na turnaji proti porazenému z prvého zápasu Ražňanom. Strelecky sa v drese Ražňan presadil náš futbalista Veterný autor dvoch golov.

o 3.miesto-Sarisske Michalany dorast-Ražňany 1:7

Naša zostava: Cirč D.-Motýľ D.,Kobulnický L.,Dolinský M.,Pytlík R.-Jaco P.,Kolpák K.,Nemethy E.,Magáč P.-Lichvár D.,Minár M.M., striedal:Lukáč P

Aj ked sme opäť nehrali zle prejavila sa  však herná skúsenosť starších hráčov na strane hostí a opäť sme schytali debakel, čestný úspech zaznamenal Daniel Lichvár z pokutového kopu.

V našom dorasteneckom výbere nám na turnaji chýbali ešte títo hráči:Stvartak-Zošš ,Kovaľ ,Vasiľ,Maťuťa ,Havrilla ,Kolarčík,Drobňák,Palčo,Vavrek,Guzi,Pajdiak,Jaklovský,Dvorščák

FINALE-UZOVSKY SALGOV-JAROVNICE 3:0

Zaslúžené víťazstvo herne konsolidovaného a vyváženého mužstva, ktoré podľa mňa ma oprávnené ambície v nasledujúcom súťažnom ročníku postúpiť do II.triedy...

Po ukončení finále sa uskutočnila súťaž v strieľaní jedenástok... približne dvadsať dobrovoľníkov sa vyradovacím spôsom snažilo prekonávať domáceho bránkára a nakoniec myslím, že po štvrtom rozstrele a všetkých  jeho úspešných strelách sa víťazom stal náš  futbalista Juraj Veterný.

Juraj Veterný

Po jedenástkovom finále sa uskutočnilo slávnostné odovzdávanie cien pre zúčastnené mužstvá a zábava pokračovala tombolov a diskotékov do ranných hodín...

Kapitán dorastu OSFK SM Kamil Koplák s pohárom za 4.miesto

Bohatá tombola v Uzovskom Salgove

Pred turnajom:

Ucastníkmi turnaja budú okrem našich stvrtoligových dorastencov:  seniorské výbery domáceho Uzovského Salgova (5.miesto v III.B triede ročníka 2011/12), ambiciozne susedné Ražňany (10.miesto v I.triede), v  drese Ražnian by sme mali vidieť našich hráčov o ktorých Ražňany prejavili záujem a to Kaščák?,Ondrej?,Krivý,Tomko,Veterný, ako aj nedaleké Jarovnice (13.miesto v 2.triede).