MEDZANY (dospelí) - OŠFK 6:4 (1:2)

Naša zostava: P.Štvartak - K.Vaňo, D.Motýľ, D.Drobňák, P.Zošš - M.Kovaľ, J.Palčo, E.Némethy, A.Šimčík - M.M.Minár, D.Lichvár

Striedali: T.Hlavatý - J.Seman, M.Dužda, R.Dufalo, P.Dvorščák

Naše góly: D.Lichvár, A.Šimčík, M.Kovaľ, M.M.Minár

Dorast inkasoval prvykrát po úvodnom tlaku domácich. Po chybe v obrane Medzan vyrovnal D.Lichvár. Náši mládežníci následne prevzal iniciatívu a nádherným gólom temer z polovice ihriska nám M.Kovaľ zabezpečil polčasové víťazstvo. Domáci ešte do prestávky nepremenili pokutový kop. V druhej časti hry naši chlapci prestali hrať futbal. Súper vyrovnal, no znovu sme sa ujali vedenia. Inkasovali sme však dva rýchle góly, ktoré sa dali chytiť. Okrem toho sme si  nešťastne po rohu vrazili loptu do vlastnej bránky. Po rýchlom pritiútoku sa nám podarilo ešte znížli na 4:5.  Po strele spoza šestnástky Medzany upravili na konečných 4:6.