ŽIACI S DULOVOU VSOU PREHRALI

02.04.2015 17:42

MAJSTROVSKÝ FUTBALOVÝ ZÁPAS - ŽIACI

FUTBALNET

I.trieda ObFZ Prešov

16.kolo - piatok 03.04.2015 o 11 h.

versus 

OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY (3.miesto - 31 bodov) - TJ ŠM DULOVÁ VES (6.miesto - 28 bodov)

Zápas bol vcelku vyrovnaný. V útoku mali hostia fyzicky disponovaného Jozefa Dzivého - Baluchu, ktorého sme  však dvakrát  a to na začiatku druhého polčasu a v jeho úplnom závere  nedokázali eliminovať. Po prvom jeho presnom zásahu sme prevzali iniciatívu a jej výsledkom bola strela Rasťa Sabola do šibenice. Naša snaha po akciách Rolanda Janegu, Dávida Šveca či Rasťa Sabola a mnohých štandardných situáciách neskončila v sieti a tak sa radovali z víťazstva hostia.

Vyjadrenie trénera OŠFK Šarišské Michaľany Michala Marcinka:

"Je vidieť, že sme sa citeľne oslabili o dvoch rozdielových hráčov. Ich odchod sa výrazne podpísal na našom hernom prejave. Bojovnosť chlapcom uprieť nemôžem, ale iba snaha na víťazný výsledok nestačí. Mladší hráči ma milo prekvapili a starší ktorí by mali byť ťahúňmi družstva ma naopak sklamali. Potešil ma Majo Švec, Dávid Švec a po operácii aj Rasťo Sabol. Čaká nás ešte veľa veľa roboty na tréningoch, samozrejme s patričnou účasťou, pretože iba absolvovať zápas niektorým jednotivcom jednoducho ku kvalitnému výkonu absolútne nestačí".

Pred 50 divákmi rozhodovali: M.Mikloško - N.Hunčár

Pred zápasom:

3.kolo, 23.08.2014, 5:0 vonku

Góly po 16.kole (83): Rastislav Švec 46, Rastislav Sabol 15, Ronald Janega 11, Richard Sabol 6, Michal Haladej 4, Patrik Šarpataky 2, Peter Vavrek 2, Jakub Bujňák 1, František Miko 1.

Tréner OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY Michal Marcinko, vedúci družstva Rastislav Sabol.

Jarný káder:

Brankár

Mário Švec

Hráči v poli

Patrik Šarpataky, Jakub Bujňák, Matúš Kováč - Pešta, Peter Vavrek, František Miko, Roland Janega, Rastislav Sabol, Michal Haladej, Kristián Marhevka, Miroslav Červenka, Martin Andraščík, Patrik Svoboda, Matúš Motýľ, Šimon Rákoš, Dominik Veselovský, Matej Magda, Kristián Jaco, Dávid Švec, Martin Lichvár.

Prišli:

Kristián Marhevka (odchovanec), Dávid Švec (Medzany), Martin Lichvár (Sabinov)

Odišli:

Rastislav Švec (Sabinov), Richad Sabol (Tatran Prešov), František Miko - skončil s futbalom.

Registrovaní hráči, ktorí na jeseň nenastupovali:

Timotej Bobovič, Dávid Dužda, Patrik Dvorščák, Patrik Husár, Sebastián Kolarčík, Stanislav Kucko, Maroš Mryglot, Jakub Škarupa.

pripravil: Attila Mikloško

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/