ŽIACI - MALÝ ŠARIŠ - ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY

07.11.2013 15:13

I. trieda ObFZ Prešov, 14. kolo, nedeľa 10. 45 h.

MALÝ ŠARIŠ - ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY 0:0

FUTBALNET

Vrchol jesene ako sa patrí.

Privítalo nás nevľúdné daždivé počasie a premáčaný terén. Na niektorých miestach boli doslova kaluže vody. Pre obe mužstvá to boli však  rovnocenné podmienky. Tréner nášich žiakov Michal Marcinko obetoval do defenzívy Lukáša Kožára a tak trošku sa preto oslabila naša útočná sila. Napriek tomu sme mali počas celého stretnutia miernu prevahu a viac bola lopta na kopačkách našich futbalových nádejí. Chlapci podali výborný výkon a v tomto prestížnom zápase skvele reprezentovali michaliansku futbalovú školu. Vyložené gólové príležitosti si ani jedno družstvo nevypracovalo. Zverencom trénera Mareka Semančíka sme hrozili prevažne zo štandardných situácii.

Naše nádeje nechali na ihrisku srdce, vydali zo seba všetko, hrali na hranici svojích možností za čo si zaslúžia veľkú pochvalu. Je vidieť, že pravidelná a zodpovedná práca s mládežou vie priniesť prekvapujúco skvelé výsledky a poteší aj futbalových fajnšmekrov. Na zápase bol prítomný aj výborný fotograf Viktor Zamborský a dal tak tomuto zápasu ešte väčšiu vážnosť. Mohli sme v tomto meraní síl zvíťaziť, no v závere súper ešte dvakrát nebezpečne vystrelil mimo bránky. Obaja tréneri boli v konečnom dôsledku s remízou spokojní.

Bolo to dôstojné vyvrcholenie jesenej časti žiackych majstrovstiev regiónu prešovsko-sabinovsko. Škoda, že bez výraznejšej diváckej kulisy. Všade na svete chodia ľudia na futbal, iba na Slovensku sú všade inde len nie na futbale. Pritom je to svetový fenomén a aj u nás sa rodia skvelé talenty, ktorých sme mohli v tomto stretnutí vidieť hned niekoľko...Tak sa tešíme na divácku podporu niekedy na budúce...

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/