ŽIACI - DUBOVICA - ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY

23.11.2013 09:03

Majstrovské futbalové stretnutie

I.trieda ObFZ Prešov, žiaci, 15.kolo, sobota 23.11., 13 h.

DUBOVICA - ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY 0:6

Naša zostava: Kristián Šarpataky - Kristián Drobňak, Adrián Staš, Patrik Jopek, Pavol Dužda - Roland Janega, Ján Kaleja, Rastislav Sabol, Lukáš Kožar - Richard Sabol, Rastislav Švec,

striedali: František Mika, Martin Andraščík, Patrik Šarpataky, Marko Mišenčík, Michal Haladej.

Naše góly: Rastislav Švec 3, Lukáš Kožar, Richard Sabol, vlastný.

Tréner Michal Marcinko: "Na peknom ihrisku asi najlepšom v súťaži sme hrali počas sedemdesiatich minút prakticky iba na jednu bránku. Mohli sme zvíťaziť aj vyšším gólovým rozdielom. Náš najmladší hráč Maťko Andraščík nepremenil pokutový kop, nastrelili sme dvakrát brvno a dalšie naše príležitosti ostali nepremenené.

S jesennou sezónou som spokojný, akurát ma mrzia zápasy s Malým Šarišom, ktoré sme mali vyhrať, lebo sme boli lepším tímom. Stále sa však učíme a budem aj nadalej v prvom rade preferovať, dostať do myslí mojích zverencov pekný kombinačný futbal. To je moja najväčšia priorita do budúcnosti nášho žiackeho výberu. Pre náš futbalový klub chcem vychovať čo najviac hráčov, ktorí by sa v budúcnosti stali platnými futbalistami nielen v tejto najmladšej súťažnej kategórii, ale aj v doraste a v konečnom dôsledku aj vo výbere dospelých. Verím, že sa nám to spoločnými silami podarí !!!".

Týmto víťazstvom sa naše žiacke nádeje dostali na druhé miesto tabuľky I.triedy ObFZ Prešov v jesennej časti súťažného ročníka 2013/14 s päťbodovou stratou na Malý Šariš (bilancia 2:3 doma 0:0 vonku) a bod pred tretiu Chminiansku Novú Ves (2:2 vonku). To boli jediné jesenné straty, všetkých zostávajúcich súperov sme porazili, Dubovicu už dvakrát. 

Vyhodnotenie  žiackej jesene neskôr...

-attila-

 

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/