ZAPAS V DLHEJ LUKE HODNOTI MICHAL BAKA

12.08.2012 22:51

Michal Baka (27) alias BAXI

Narodil 18. februára 1985 v Prešove. Osobný záujem o futbal ho priviedol medzi zeleno-bielych tatranistov, kde prešiel rukami trénerov Štefana Mihalíka, Stanislava Barana i Jozefa Džubaru. V ročníku 2006/07 bol členom jedenástky roka VSFZ Košice.

Tento 185 cm vysoký a 75 kg vážiaci stopér, je oporou našich zadných radov. V dnešnom zápase rozvlnil sieť bezmocného brankára hostí v 32.minúte a vyrovnal na 1:1, bol to jeho premiérový gol v drese OSFK Sarišské Michaľany. Jeho materským klubom je Tatran Prešov, hosťoval aj v Trebišove, Spišskej Novej Vsi a Bardejove, od 31.7.2012 je na prestup v našom klube.

            Michal Baka      

"Tak je to veľká škoda, že po výhre v Maľcove sme na tento trend nenadviazali aj na ihrisku v Dlhej Lúke .... Snaha a bojovnosť bola, ale nepridali sme k tomu plus niečo naviac aj každý z nás hráčov, chýbalo viac futbalového umenia, ktoré má určite každý jeden z nás v sebe ... ak tomu tak bolo určite by to skončilo v Dlhej Lúke celkom inak .... Aj ked súper tiež nepredviedol výnimočný vykon, ale domáci mali oveľa viac šťastia ako my, kedže vyslali na našu bránku tri strely a všetky tri to boli ukážkové trefy do čierneho... naše mužstvo tiež strieľalo, ale všetko vždy zneškodnil veľmi dobre chytajúci brankár domácich...verím že sa už podobných chýb aké sme dnes vyprodukovali nedopustíme a z tohto zápasu si zoberieme ponaučenie a v nasledujúcom domácom zápase proti Záborskému sa ich všetci vyvarujeme a potešíme domácich divákov dobrým vykonom ale hlavne výsledkom".

-attila-

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/