VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY - SENIORI - 9.KOLO - ŽIPOV 2:1 (2:0) - ST. DORAST - ML.DORAST- MOLDAVA

18.09.2011 20:56

VEČERNÍK

SENIORI OŠFK  ŠM - ŽIPOV 2:1 (2:0) FOTO

Na zápas sme nastúpili s víťaznou zostavou zo zápasu proti Janovu a úvodné minúty nasvedčovali tomu, že bude pokračovať "kanonáda" z Fintíc. Skoré otvoril už v 5.minúte perfektnou placírkou Vlado Drobňák a keď hlavičkou zvýšil Dušan Kozák v 8.minúte na 2:0 zdalo sa, že sa stav stretnutia bude ešte často meniť. Po niekoľkých nevyužitých príležitostiach našich "žipovčania" zistili, že v  tomto stretnutí nemajú čo stratiť a postupne sa začali osmeľovať a ohrozovať brankára Straku. Do polčasu sa skóre aj jeho zásluhou už nezmenilo.

Po zmene strán sme nevyužili  zopár "tutoviek" a prišiel trest. Žipov v 70.minúte znížil a na kopačky našich hráčov sa preniesla nervozita. Našťastie sa hostia už do výraznejšej šance nedostali a tak sme  nakoniec "utrpeli " cennú výhru. Vďaka však za tieto dôležité tri body, ktoré nás priblížili už na dosah k čelu tabuľky. Treba však povedať, že naši hráči sa v štvrtkovom zápase proti Janovu nešetrili a šliapali celých deväťdesiat minút, pričom náš dnešný súper hral priateľský zápas, pozn.(Žipov-Ľubotice B 4:2) a tak sa na našich hráčoch zrejme prejavila únava, ktorá spôsobila, že ich výkon sa k tomu "fintickému" nedal prirovnať. Sú však aj také merania síl a tri body pre nás sú v tomto prípade najrozhodujúcejšie. Napriek trápeniu doviedli naši seniori zápas do víťazného konca a za to im patrí pochvala.

Zostava OŠFK: Straka - Ondrej,Durkáč,Marcinko,Veterný-Štofánik,Vybíral,Drobňák,Kočík-Kozák,Guzík. Naše góly: Drobňák, Kozák. Striedali: Krivý, Hurný, Tomko. ŽK: Marcinko. Pred 200 divákmi rozhodoval Tirpák st. - Baloga.

ST.DORAST OŠFK ŠM  - MOLDAVA 5:3 (3:1) FOTO VIDEO

Bol to veľmi pekný rýchly zápas s množstvom šancí na oboch stranách. No zatiaľ čo efektivita domácich bola takmer stopercentná, hostia z Moldavy mali pri zakončení streleckú smolu, alebo ich šance zázračne pochytal krásnymi "robinzonádami" brankár Šidík. Už v 3.minúte sa domáci dorastenci ujali vedenia, z penalty a po jednoduchých, ale účelných akciách sa "michalianci" dostávali  do výhodných streleckých pozícií a aj k úspešnému zakončeniu. Moldava znížila na 2:1, ale domácim to utešene padalo, napriek tomu, že hostia hrali v lepšom tempe, na vysokej technickej úrovni a v poli mali prevahu.

Ani za stavu 5:1 sa nevzdávali a s pribúdajúcimi minútami, keď domáci začali "odchádzať" kondične sa postarali temer o drámu, no zmohli sa iba na dva góly, lebo aj "štastena" sa od nich viackrát odvrátila. Michaľany však mohli stav ešte zvýšiť no Bella, kopol zblízka iba do brankára. Tento výsledok nad silným súperom je pre domáci kolektív veľmi pekným úspechom a potvrdil tým, že na domácom trávniku bude pre každého súpera veľmi ťažkým "sústom". Domáca bilancia  Šarišských Michalian - za 4 zápasy, tri výhry, jednu remízu, so skóre 13:5, získali 10 bodov a pohybujú sa ako nováčik III.ligy, zatiaľ v pokojnom strede tabuľky.

OŠFK ŠM : Šidík - Palčo,Vavrek,Kovaľ,Pytlík - Pajdiak,Štofánik,Ondík,Magáč - Bella, Švec. Striedali:Husár,Dužda

FK MOLDAVA : Stropko - Szeles,Nguyen,Gergely,Godoč-Hudák,Túróczi,Lukáč,Kónya - Kováč, Zelinka. Góly : Kovaľ (11m), Pytlík, Bella, Husár, Švec - Hudák 2, Kónya. Pred 150 divákmi rozhodovali  Mišenčík - Onofrej, D.Béreš.

ML.DORAST OŠFK ŠM - MOLDAVA 1:4 (1:2) FOTO

V stretnutí mladších dorastov bola prevaha hostí očividná. Predčili domácich vo všetkých futbalových činnostiach, ako aj v kondícii. Napriek tomu, že sa domácim podarilo znížiť stav stretnutia, už nič viac "nevykúzlili" a tak Moldavčania zaslúžene, bez väčších problémov zvíťazili a to ešte brankár Michaľan Štvarták, ešte mnoho nebezpečných situácií vyriešil.

Náš gól - Daniel Lichvár

III. LSD 7. Kolo:
Sp. Belá – KAC Košice
Koš. N. Ves – Poprad 3:0 kont. - hostia sa na stretnutie nedostavili
Snina – Kežmarok 3:0, Góly: Bindzák 2, Besehanič
Čaňa – Ľubotice 3:2, Góly: Hric L., Hric A., Koleszar - Durilla 2
Sobrance – Sabinov 2:4, Góly: Ferkovič, Kasič - Želinský, Tomaško, Cárik, Karabinoš
Š. Michaľany – Moldava 5:3, Góly: Kovaľ, Bella, Pytlik, Švec, Husár - Hudák 2, Konya
Michalovce „B“ – St. Ľubovňa 11:0, Góly:

III. LMD 7. Kolo:
Sp. Belá – KAC Košice 2:5, Góly: Slodičák, Čarnogurský - Duchoň 3, Lehotský, Antol
Koš. N. Ves – Poprad 1:3, Góly: Kučera - Korenko 2, Vernarec
Snina – Kežmarok 5:0, Góly: Jano 4, Holovka
Čaňa – Ľubotice 0:10, Góly: Holinga 4, Hajtas, Zalepa, Senaj, Ivanko Macej, Polacek, Purdes
Sobrance – Sabinov 0:4, Góly: Zubrický 2, Molčan, Kropilák
Š. Michaľany – Moldava 1:4, Góly: Lichvár - Konkoľ, Ribár D., Kovács, Horváth
Michalovce „B“ – St. Ľubovňa 6:1, Góly: Doboš, Copko, Cižmár, Andrejko, Kover, Ryník - Timičko

1.trieda ObFZ - SENIORI 9.kolo - Š. MICHAĽANY - ŽIPOV 2:1 FOTO

III.liga VsFZ - starší dorast 7.kolo - Š. MICHAĽANY - MOLDAVA 5:3 FOTO VIDEO komentár k zápasu aj na e-noviny GÓL VsFZ

III.liga VsFZ - mladší dorast 7.kolo - Š. MICHAĽANY - MOLDAVA 1:4 FOTO

1.trieda ObFZ - ŽIACI 7.kolo - MALÝ ŠARIŠ - ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY 1:2 FOTO

 

 

 

 

 

 

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/