- attila mikloško -
DOSPELÍ
TIPOS III.liga Východ VsFZ 2019/20 - ZIMNÁ PRÍPRAVA NA JARNÚ ČASŤ 2020
4.PRÍPRAVNÝ ZÁPAS
STREDA 05.02.2020 o 17 h. - UT Trebišov
versus
MFK SLAVOJ TREBIŠOV (II.Liga SFZ - 16.miesto) - OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY (III.Liga Východ VsFZ - 10.miesto)
MFK TREBIŠOV
1.prípravný zápas:
Slavoj Trebišov – 1. FC Tatran Prešov 3:0 (2:0)
Góly Trebišova: 28. Barbosa, 40. Vejr a 52. Zsigmond
Slavoj Trebišov: Gmitter (46. Leško) – Korijkov, Špak, Cicman (46. Vojtovič), Ilinjo (69. Rigo), Zsigmond (76. Boberský), Harvila, Mihálik (74. Škodi), Barbosa (46. Sočuvka), Hirjak (60. Vodilka), Vejr,
2.prípravný zápas:
Slavoj Trebišov – MFK Vranov nad Topľou 3:2 (2:0)
Góly Trebišova: 43. a 59. Hirjak a 45. Zsigmond.
Slavoj Trebišov: Gmitter (46. Leško) – Vojtovič (70. Leal), Špak, Cicman, Ilinjo, Hirjak (65. Ramos, 80. Hirjak), Sočuvka (46. Vodilka), Korijkov, Harvila, Mihálik, Zsigmond,
3.prípravný zápas:
FK Humenné – Slavoj Trebišov 1:2 (0:1)
Góly Trebišova: 21. Korijkov (11 m), 54. Cicman.
Slavoj Trebišov: Knurovský – Lazarus, Cicman (69. Rigo), Špak, Korijkov (69. Vojtovič), Harvila (46. Mihálik), Pérez, Ilinjo, Issa (60. Zsigmond), Almeida (69. Vodilka), Ravlikovskyi.
OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY
Alexandar Kostič - Adrián Tomáš, Martin Polák, Michal Kohút, Jakub Luterančik, Ľubomír Andraščík, Michal Krajňák - Tomáš Jeřábek, Roman Tobiáš, Alexandar Radovanovič, Matej Škrepták, Tomáš Mikluš, Lazar Ristovski, Patrik Fedor, Richard Kapráľ - Lukáš Hricov, Roland Janega,
v zimnej príprave nepokračuje Erik Kolbas,
do zimnej prípravy sa nezapojili: Marek Boňko, Vladimír Staš, Daniel Džurban, Miloš Pulščák, Patrik Jopek, Ivan Pončák, Ivan Petruk,
hlavný tréner: Juraj Mihalčin, asistent trénera: Vladimír Gdovin, vedúci mužstva: Ján Pomikalo,
rozhodujú: HR: ?, 1.AR: ?, 2.AR: ?,
PROGRAM A VÝSLEDKY PRÍPRAVNÝCH ZÁPASOV MUŽSTVA DOSPELÝCH OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY"
ZIMNÁ PRÍPRAVA 2020
nedeľa 19.01. o 12 h.: ŠKM Liptovský Hrádok (III.liga Stred SsFZ) - UT Spišská Belá, 0:1,
sobota 25.01. o 11 h. FC Košice (II.liga SFZ) - UT Košice na Janigovej ulici, 0:5,
sobota 01.02. o 11 h. Wolski Luban Maniowy (IV.liga malopoľská Východ - Poľsko) - UT Stará Ľubovňa, 0:3,
streda 05.02. o 17 h. MFK Trebišov (II.liga SFZ) - UT Trebišov,
sobota 08.02. o 20 h. pod umelým osvetlením, KS Raba Dobczyce (Krakovská okresná liga, VI.liga - Poľsko) - UT Myslenice v Poľsku,
sobota 15.02. MFK Sabinov (IV.liga Sever VsFZ) - UT Sabinov,
sobota 22.02. Šarišské Dravce (V.liga Šarišská VsFZ) - UT Lipany
nedeľa 01.03. Bardejov (II.liga SFZ) - UT Bardejov,
nedeľa 08.03. Krompachy (III.liga Východ VsFZ) - prírodná tráva ?,
nedeľa 15.03. Spišské Pohradie (IV.liga Sever VsFZ) - prírodná tráva ?,
Miesto a čas konania prípravných zápasov bude priebežne aktulaizované.
PRIŠLI:
ODIŠLI:
TERMÍNOVÁ LISTINA JAR 2020:
18.kolo: nedeľa 22.03. 10.30 h. - Poprad B vonku,
19.kolo: nedeľa 29.03. 15 h. - Kalša doma,
20.kolo: sobota 04.04. 15.30 h. - Vranov vonku,
21.kolo: nedeľa 12.04. 15.30 h. - Humenné doma,
22.kolo: sobota 18.04. 16 h. - Tatran Prešov vonku,
23.kolo: sobota 24.04. 16 h. - Spišská Nová Ves vonku,
24.kolo: nedeľa 03.05. 16.30 h. - Stropkov doma,
25.kolo: nedeľa 10.05. 16.30 h. - Snina vonku,
26.kolo: nedeľa 17.05. 17 h. - Plavnica doma,
27.kolo: nedeľa 24.05. 17 h.- Giraltovce vonku,
28.kolo: nedeľa 31.05. 17 h. - Veľké Revištia doma,
29.kolo: nedeľa 07.06. 17 h.- Bardejovská Nová Ves vonku,
30.kolo: nedeľa 14.06. 17 h.- Svidník doma.
V kádri mužstva dospelých dôjde oproti jesennej časti k viacerým zmenám. O aktuálnom stave v zložení mužstva dospelých a o reálnych pohyboch pri jednotlivých transferoch Vás budem pravidelne a aktuálne informovať.
KÁDER MUŽSTVA DOSPELÝCH - ZIMA 2020
OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY k 01.02.2020 (20 hráčov)
1 Erik Kolbas, 33 Alexandar Kostič - 7 Martin Polák, 20 Adrián Tomáš, 4 Marek Boňko, 5 Michal Kohút, 12 Vladimír Staš, 18 Michal Krajňák - 21 Jakub Luterančík, 13 Daniel Džurban, 6 Miloš Pulščák, 9 Adam Neščivera, 8 Alexandar Radovanovič, 14 Ivan Pončák (K) 17 Tomáš Mikluš, 3 Tomáš Jeřábek, 11 Patrik Jopek - 7 Pavol Cicman, 16 Ivan Petruk, 19 Roland Janega.
hlavný tréner: Juraj Mihalčin, asistent trénera: Vladimír Gdovin, vedúci mužstva: Ján Pomikalo.
pripravil: Attila Mikloško.