- attila mikloško -
DOSPELÍ - 14.kolo,
TIPOS III.liga Východ VsFZ 2019/20 - JESEŇ 2019,
NEDEĽA 20.10.2019 o 14 h. - štadión "Za Torysou - Šarišské Michaľany".
versus
OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY (9.miesto) - SC MILÉNIUM 2000 BARDEJOVSKÁ NOVÁ VES (11.miesto)
OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY
1 Erik Kolbas - 4 Marek Boňko, 12 Vladimír Staš, 5 Michal Kohút, 20 Adrián Tomáš, - 21 Jakub Luterančík, 18 Michal Krajňák - 9 Daniel Džurban, 14 Ivan Pončák (K), 8 Alexandar Radovanovič - 16 Ivan Petruk,
33 Alexandar Kostič - 15 Adam Neščivera, 10 Miloš Pulščák, 3 Tomáš Jeřábek, 11 Patrik Jopek, 6 Martin Polák, 17 Tomáš Mikluš, 7 Pavol Cicman, 19 Roland Janega,
hlavný tréner: Juraj Mihalčin, asistent trénera: Tibor Guzik, vedúci mužstva: Ján Pomikalo.
SC MILÉNIUM 2000 BARDEJOVSKÁ NOVÁ VES
Matej Mašlej - Peter Imrich, Andrea Kyjak, Ľubomír Pangrác Piter, Šimon Stachura - Richard Theisz, Ladislav Stachura (K), Boris Vázal, Adam Gduľa - Dávid Belunek, Savelji Somov,
Richard Poliak, František Šott, Jakub Škvarek, Róbert Ľalík, Miroslav Mikolaj, Tomáš Jusko, Róbert Soroka,
Stretnutie rozhodujú: HR: Radoslav Bobko (Odorín), A1: Miloš Jasečko (Nálepkovo), A2: Dávid Bobko (Odorín), delegát: Ján Roka (Košice).
PRED ZÁPASOM:
Bardejovská Nová Ves je po 13.kole na 11.mieste tabuľky s bilanciou 13 3 2 7 18:33 11 bodov, 4 mínusové body,
jesenné výsledky Bardejovskej Novej Vsi na ihriskách súperov: Stropkov 0:2, Plavnica 2:2, Veľké Revištia 3:2, Tatran Prešov 0:5, Krompachy 1:1, Poprad B 1:5, Vranov 0:5. V poslednom kole podľahla na domácom ihrisku Humennému 0:2.
PROGRAM A VÝSLEDKY 14.kola TIPOS III.ligy Východ VsFZ: ÚHČ nedeľa 20.10.2019 o 14. h.,
sobota 19.10. o 14. h.: Tatran Prešov - Poprad B 4:0, Vranov - Krompachy 2:1, Humenné - Svidník 1:1, Spišská Nová Ves - Veľké Revištia 3:1, Stropkov - Giraltovce 2:0, nedeľa 20.10 o 14. h.: Kalša - Lipany, Snina - Plavnica.
SÚŤAŽNÝ ROČNÍK 2019/20
JESEŃ 2019
1.kolo: Krompachy doma 1:0, gól: Michal Krajňák,
2.kolo: Lipany vonku 0:2,
3.kolo: Poprad B doma 0:5,
4.kolo: Kalša vonku 0:2,
5.kolo: Vranov doma 1:2, gól: Alexandar Radovanovič (PK),
6.kolo: Humenné vonku 0:3,
8.kolo: Spišská Nová Ves doma 0:0,
9.kolo: Stropkov vonku 3:1, góly: vlastný Matúš Štefančík (Stropkov), Ivan Petruk, Pavol Cicman,
10.kolo: Snina doma 2:0, góly: Ivan Petruk 2,
11.kolo: Plavnica vonku 2:1, góly: Jakub Luterančík, Ivan Petruk,
12.kolo: Giraltovce doma 1:1, gól: Ivan Petruk,
13.kolo: Veľké Revištia vonku 2:0, goly: Ivan Petruk, Jakub Luterančík,
14.kolo: Bardejovská Nová Ves doma,
STRELCI OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY (po 13.kole - 12 gólov)
6 gólov: Ivan Petruk, 2 góly: Jakub Luterančík, 1 gól: Michal Krajňák, Alexander Radovanovič (PK), Pavol Cicman, vlastný Matúš Štefančík (Stropkov).
ÚTOK: 12 strelených gólov - 11.miesto, OBRANA: 17 inkasovaných gólov - 7.miesto,
BILANCIA JESEŇ 2019 po 13.kole
DOMA
6 2 2 2 5:8 - 8 bodov, 10 mínusových bodov,
VONKU
6 3 0 3 7:9 - 9 bodov, 9 plusových bodov,
ŽLTÉ KARTY (po 13.kole - 15 žltých kariet kariet)
3 - Vladimír Staš,
2 - Michal Krajňák, Michal Kohút, Jakub Luterančík, Marek Boňko,
1 - Tomáš Mikluš, Alexandar Radovanovič, Martin Polák, Miloš Pulščák, Ivan Petruk.
ČERVENÉ KARTY (po 13.kole - 1 červená karta)
Adrián Tomáš vo Veľkých Revištiach.
DOSPELÍ OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY - TIPOS III.liga Východ VsFZ 2019/20
PRIŠLI (10): Erik Kolbas (Trebišov - prestup s obmedzením), Alexandar Kostič (Fiľakovo - prestup) - Patrik Jopek (Michalovce - prestup), Adam Neščivera (Demjata - prestup), Alexandar Radovanovič (Teplička nad Váhom - prestup), Miloš Pulščák (Lokomotíva Košice - prestup), Adrián Tomáš (Lipany - prestup s obmedzením), Daniel Džurban (Geča - prestup s obmedzením), Martin Polák (Oravská Jesenica - prestup s obmedzením),
ODIŠLI (8): Vladimír Pyda (Lipany - ukončené hosťovanie), Milan Vranko (Ražňany -prestup), Miroslav Hanuščák (Plavnica - prestup), Jozef Sivák (Giraltovce - prestup), Adam Tkáč (Giraltovce - prestup), Tomáš Harničár (Plavnica - prestup), Daniel Hreha (Vranov - prestup), Ľubomír Andraščík (Sabinov - prestup s obmdzením).
TERMÍNOVÁ LISTINA JESEŇ 2019:
1.kolo: nedeľa 28.07. 17 h. - Krompachy doma,
2.kolo: streda 31.07. 17 h. - Lipany, vonku
3.kolo: nedeľa 04.08. 16.30 h. - Poprad B, doma
4.kolo: nedeľa 11.08. 16.30 h. - Kalša vonku,
5.kolo: nedeľa 18.08. 16 h. - Vranov doma,
6.kolo: sobota 24.08. 16 h. - Humenné vonku,
7.kolo: nedeľa 10.11. 13.30 h. - Tatran Prešov doma,
8.kolo: nedeľa 08.09. 15.30 h. - Spišská Nová Ves doma,
9.kolo: nedeľa 15.09. 15.30 h. - Stropkov vonku,
10.kolo: nedeľa 22.09. 15 h.- Snina doma,
11.kolo: nedeľa 29.09. 15 h. - Plavnica vonku,
12.kolo: nedeľa 06.10. 14.30 h.- Giraltovce doma,
13.kolo: sobota 12.10. 14.40 h.- Veľké Revištia vonku,
14.kolo: nedeľa 20.10. 14 h. - Bardejovská Nová Ves doma,
15.kolo: nedeľa 27.10. 14 h. - Svidník vonku,
16.kolo: nedeľa 03.11. 13.30 h. - Krompachy vonku,
17.kolo: nedeľa 17.11. 13 h. - Lipany doma.
7. kolo Tipos III. ligy Východ VsFZ sa odohrá 10.11.2019, 17.kolo Tipos III. ligy Východ VsFZ – stanovuje sa termín17.11.2019 v prípade priaznivých poveternostných podmienok. V prípade, že by boli podmienky nevyhovujúce, odohrá sa 17.kolo pred zahájením jarnej časti SR 15.3.2020.
pripravil: Attila Mikloško.