- attila mikloško -
DOSPELÍ
TIPOS III.liga Východ VsFZ 2019/20 - ZIMNÁ PRÍPRAVA NA JARNÚ ČASŤ 2020
3.PRÍPRAVNÝ ZÁPAS
SOBOTA 01.02.2020 o 11 h. - UT Stará Ľubovňa
versus
Wolski Luban Maniowy (IV.malopoľská liga Východ - 9.miesto, Poľsko) - OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY (III.Liga Východ VsFZ - 10.miesto) 3:0 (3:0)
OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY
Alexandar Kostič - Matej Škrepták, Adrián Tomáš, Ľubomír Andraščík, Tomáš Jeřábek - Alexandar Radovanovič, Tomáš Mikluš, Lazar Ristovski, Patrik Fedor, Richard Kapráľ - Lukáš Hricov,
striedali: Roman Tobiáš, Roland Janega, Lazar Kostič,
chýbali: Martin Polák, Michal Kohút, Michal Krajňák, Jakub Luterančik, Adam Neščivera,
v zimnej príprave nepokračuje Erik Kolbas,
do zimnej prípravy sa nezapojili: Marek Boňko, Vladimír Staš, Daniel Džurban, Miloš Pulščák, Patrik Jopek, Ivan Pončák, Ivan Petruk,
hlavný tréner: Juraj Mihalčin, asistent trénera: Vladimír Gdovin, vedúci mužstva: Ján Pomikalo,
rozhodovali: Jaroslav Mišenčík - Ľubomír Varga, Peter Ištoňa.
PROGRAM A VÝSLEDKY PRÍPRAVNÝCH ZÁPASOV MUŽSTVA DOSPELÝCH OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY"
ZIMNÁ PRÍPRAVA
nedeľa 19.01. o 12 h.: ŠKM Liptovský Hrádok (III.liga Stred SsFZ) - UT Spišská Belá, 0:1,
sobota 25.01. o 11 h. FC Košice (II.liga SFZ) - UT Košice na Janigovej ulici, 0:5,
sobota 01.02. o 11 h. Wolski Luban Maniowy (IV.liga malopoľská Východ - Poľsko) - UT Stará Ľubovňa, 0:3,
streda 05.02. o 17 h. MFK Trebišov (II.liga SFZ) - UT Trebišov,
sobota 08.02. o 20 h. KS Raba Dobczyce (Krakovská okresná liga, VI.liga - Poľsko) - UT Myslenice v Poľsku,
sobota 15.02. MFK Sabinov (IV.liga Sever VsFZ) - UT Sabinov,
sobota 22.02. Šarišské Dravce (V.liga Šarišská VsFZ) - UT Lipany
nedeľa 01.03. Bardejov (II.liga SFZ) - UT Bardejov,
nedeľa 08.03. Krompachy (III.liga Východ VsFZ) - prírodná tráva ?,
nedeľa 15.03. Spišské Pohradie (IV.liga Sever VsFZ) - prírodná tráva ?,
Miesto a čas konania prípravných zápasov bude priebežne aktulaizované.
PRIŠLI:
ODIŠLI:
TERMÍNOVÁ LISTINA JAR 2020:
18.kolo: nedeľa 22.03. 10.30 h. - Poprad B vonku,
19.kolo: nedeľa 29.03. 15 h. - Kalša doma,
20.kolo: sobota 04.04. 15.30 h. - Vranov vonku,
21.kolo: nedeľa 12.04. 15.30 h. - Humenné doma,
22.kolo: sobota 18.04. 16 h. - Tatran Prešov vonku,
23.kolo: sobota 24.04. 16 h. - Spišská Nová Ves vonku,
24.kolo: nedeľa 03.05. 16.30 h. - Stropkov doma,
25.kolo: nedeľa 10.05. 16.30 h. - Snina vonku,
26.kolo: nedeľa 17.05. 17 h. - Plavnica doma,
27.kolo: nedeľa 24.05. 17 h.- Giraltovce vonku,
28.kolo: nedeľa 31.05. 17 h. - Veľké Revištia doma,
29.kolo: nedeľa 07.06. 17 h.- Bardejovská Nová Ves vonku,
30.kolo: nedeľa 14.06. 17 h.- Svidník doma.
V kádri mužstva dospelých dôjde oproti jesennej časti k viacerým zmenám. O aktuálnom stave v zložení mužstva dospelých a o reálnych pohyboch pri jednotlivých transferoch Vás budem pravidelne a aktuálne informovať.
KÁDER MUŽSTVA DOSPELÝCH - ZIMA 2020
OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY k 01.02.2020 (20 hráčov)
1 Erik Kolbas, 33 Alexandar Kostič - 7 Martin Polák, 20 Adrián Tomáš, 4 Marek Boňko, 5 Michal Kohút, 12 Vladimír Staš, 18 Michal Krajňák - 21 Jakub Luterančík, 13 Daniel Džurban, 6 Miloš Pulščák, 9 Adam Neščivera, 8 Alexandar Radovanovič, 14 Ivan Pončák (K) 17 Tomáš Mikluš, 3 Tomáš Jeřábek, 11 Patrik Jopek - 7 Pavol Cicman, 16 Ivan Petruk, 19 Roland Janega.
hlavný tréner: Juraj Mihalčin, asistent trénera: Vladimír Gdovin, vedúci mužstva: Ján Pomikalo.
pripravil: Attila Mikloško.