PRÍPRAVNÝ ZÁPAS - SENIORI - OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY - DRIENOV

28.01.2012 20:58

FOTO

OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY - FK DRIENOV 6:2 (4:1)

1.polčas: Vaško - Kubuš,Kovaľ,Joščák M.,Tomko - Štofánik L.,Biscák,Krivý,Kočík - Ďurica,Voľanský,

2.polčas: Kaščák - Joščák P.,Štofánik F.,Joščák M.,Lukáč - Greš,Kubuš,,Krivý,Tomko - Ďurica,Voľansky,

Góly: Štofánik L. 2 (1 z 11m),Voľanský,Ďurica,Kubuš,Krivý.

Na zasneženej, ale upravenej hracej ploche sme videli v prvom polčase v našom prevedení technický futbal. Po pekných kombinačných akciách sme sa dostávali až do kuchyne súpera a zblízka sme po úvodnej penalte ešte trikrát skórovali. Súper potvrdil, že je právom na prvej priečke 3.A triedy a našim nič zadarmo nedaroval. Nakoniec aj po našej chybičke z rýchlého protiútoku skóre znížil na prvopolčasových 4:1.

V druhom dejstve  dal hlavný tréner Košút opäť šancu celej lavičke a už po pár minútach sa pred bránkárom hostí presadil Kubuš, hneď nato technickou strelou aj Krivý a na ukazovateli  skóre to utešene narastalo. Drienov po faule v šestnástke z penalty znížil a keď naši ešte zopár tutoviek zahodili na stave sa už nič do záverečného hvizdu nezmenilo.

Hlavný tréner Košút vyslovil spokojnosť s prvým polčasom a konštatoval, že v druhej časti sa aj vďaka horšiemu terénu už jeho zverenci ťažšie technicky  presadzovali, no napriek tomu zápas splnil svoj účel.