PRÍPRAVNÝ ZÁPAS - ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY DORAST - GREGOROVCE

22.05.2014 09:24

PRÍPRAVNÝ ZÁPAS 21. 5. 2014 18 h - štadión "Za Torysou".

OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY (III. liga Šarišská - 2. miesto) - ŠK GREGOROVCE (III. B trieda ObFZ Prešov - 6. miesto) 3:4 (2:1)

  versus 

 

OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY (III. liga šarišská dorast 2. miesto)

Naša zostava:

D.Čirč - J.Vasiľ, D.Motýľ, L.Kobulnický, R.Dufalo -  E.Némethy, M.Kovaľ, P.Jaco, M.Lukáč  - F.Dužda, M.M.Minár

Striedali:

P.Štvartak - J.Seman, A.Šimčík, M.Dužda

Chýbali:

T.Hlavatý - D.Boguský, D.Drobňák, K.Vaňo, M.Dužda, Š.Maťuťa, P.Dvorščák, J.Palčo,  D.Lichvár

Rozhodoval: Ján Hudák

Tréner dorastu OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY 

Ľubomár Kočík st.: "Napriek tomu, že nám chýbali štyria hráči základnej zostavy, nie je to ospravedlnením našej slabej, nezáživnej a často až chaotickej hry. Som veľmii sklamaný, ako moji hráči úplne bez chuti k stretnutii pristúpili. Myslel som si, že ak sme v sobotu nehrali majstrovský zápas tak chlapci začnú od prvej minúty jazdiť, makať a budú pri chuti. Na druhej strane však nemôžeme opomenúť fakt, že nastúpili hráči, ktorí velľi maáo v minulosti hrali ,alebo nehrali vôbec, napríklad ako Jaco. Dufalo, Vasilľ či Miro Dužda. Sú to hráči v téningovom procese poctiví, začo ich chvál. Verím že tréningové výpadky doženú, pretožre s nimi počítam aj nadalej.

Hrali smveľmi komplikovane, každý si robil na ihrisku čo chcel. Nemali sme vodcu ktorý by to zobral na seba zodpovednosť, družstvo nabudil. Čakal som viac od skusených hráčov ako Motýľ, Kovaľ, Ferko Dužda, Némethy, Kobulnický. Sú to futbalisti ktorí sú už v jednom očku  trénera dospelých, ale s takým prístupom aký ukázali včera..... Najviac ma uspokojil brankár Čirč a Mimo Minár. Mimo ako ho všetci voláme ma potešil ma hetrikom a odviedol vpredu kvantum práce. Aj ked aj k jeho výkonu mám určité výhrady, ale on sám už vie o čom je reč. Veriím, že ze chlapci na tento zápas rýchlo zabudnú z chýb sa poučíme a ideme dalej ako jednoliaty tím, lebo chlapci su dobrií ale všetko je v hlavách. Náš včerajší výkon bol taký slabý, že sme ním uz rozčúlili aj nášho predsedu pána Dugasa. Teraz je všetko na chlapcoch aby sa zomkli a ukázali, že to bol iba menší skrat. V sobotu budú mať nato skvelú príležitosť...".

Naše góly: M.M.Minár 3

50 divákov

pripravil:Attila Mikloško

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/