PRÍPRAVNÝ ZÁPAS - FK DRIENOV - ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY - DORAST

02.05.2014 14:29

PRÍPRAVNÝ ZÁPAS 29. 4. 2014 17. 30 h - štadión FK Drienov

FK DRIENOV (I. trieda ObFZ - 11. miesto) - OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY 4:6 (1:4)

 versus

 

OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY (III. liga šarišská dorast - 2. miesto)

Naša zostava: P.Štvartak - D.Boguský, L.Kobulnický, E.Némethy, J.Seman - M.Dužda, J.Palčo, M.Kovaľ, A.Šimčík - R.Dufalo, M.M.Minár

Striedali: D.Čirč-  K.Vaňo

Chýbali: T.Hlavatý - D.Drobňák, Š.Maťuťa, D.Motýľ, P.Dvorščák, F.Dužda, P.Jaco, D.Lichvár, M.Lukáč, J .Vasiľ

Tréner: Ľ.Kočík st.

Góly: M.M.Minár 3, M.Dužda 2, J.Palčo

60 divákov

Ľubomír Kočík st. - tréner dorastu OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY:

"Vo veľmi príjemnom prostredí, na výborne pripravenom ihrisku sme odohrali další dobrý zápas, proti fyzicky zdatným hráčom Drienova (mali postavy ako chlapci z Čirča). Našou technickou kombinačnou hrou sme sa presadili aj strelecky. Trochu ma mrzí, že za stavu 1:4 moji zverenci poľavili.
Prišla takzv. hluchá desaťminútovka, v ktorej po našich chybách sa skóre zastavilo na rozdiele iba jediného gólu. Som rád,  že  sa moji hráči následne spamätali a začali hrať to čo vedia. V závere stretnutia sa to prejavilo aj strelecky a boli sme ešte dvakrát úspešní. Veľmi som spokojný s Mimom Minárom, Mikim Duždom, Matúšom Kovaľom, príkladom neúnavného bojovníka bol Rišo Dufalo. Títo chlapci podali výborne výkony a veľmi dobre sa ukazuje v obrane aj Kubo Seman, ktorý pred rokom v žiackej kategórii pôsobil  ešte na poste brankára. No všetci si zaslúžia moja pochvalu. Trochu viac som očakával od stopérskej dvojice, pretože tam to  trošku vrzgalo,  ale  vcelku som aj s nimi spokojný. Celý kolektív podal  zodpovedný výkon a potešil ma aj predvenenou hrou.
 
Veľmi príjemne sa o našom výkone vyjadroval domáci trener  Jozef Šarišský aj prítomní diváci. Ešte som nezažil aby mi fanúšikovia domáceho tímu iprišli podať ruku. Povedali mi, že také družstvo dorastu v Drienove už veľmi dlhé roky nehralo. Tréner domácich sa vyjadril, že je veľmi spokojný a požiadal nás aby sme sa v príprave stretávali  čo najčastejšie, pretože pre jeho chlapcov to bola výborná  futbalová škola".

pripravil: Attila Mikloško

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/