- attila mikloško -
Zimná príprava mužstva dospelých začne v utorok 13.01.2020 o 16.30 h.. Pred jej začiatkom došlo k zmene v realizačnom tíme v úlohe doterajšieho asistenta hlavného trénera Juraja Mihalčina.
Tibora Guzika, ktorému za jeho dlhoročné služby a vykonanú prácu v klube na poste asistenta trénera pri mužstve dospelých, ako aj za za prípravu a tréningový proces družstva dorastu aj družstva starších žiakov srdečne ďakujeme vystrieda od uvedeného dátumu Vladimír Gdovin.
Prešovčan Vladimír Gdovin (56) je nositeľom trénerskej licencie UEFA B, trénoval mládežnícké družstvá v Tatrane Prešov, Malom Šariši aj Ľuboticiach. V našom klube bude pôsobiť ako asistent hlavného trénera pri mužstve dospelých, aj ako tréner dorasteneckého výberu.
KÁDER MUŽSTVA DOSPELÝCH - ZIMA 2020
OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY k 20.12.2020 (20 hráčov)
1 Erik Kolbas, 33 Alexandar Kostič - 7 Martin Polák, 20 Adrián Tomáš, 4 Marek Boňko, 5 Michal Kohút, 12 Vladimír Staš, 18 Michal Krajňák - 21 Jakub Luterančík, 13 Daniel Džurban, 6 Miloš Pulščák, 9 Adam Neščivera, 8 Alexandar Radovanovič, 14 Ivan Pončák (K) 17 Tomáš Mikluš, 3 Tomáš Jeřábek, 11 Patrik Jopek - 7 Pavol Cicman, 16 Ivan Petruk, 19 Roland Janega,
hlavný tréner: Juraj Mihalčin, asistent trénera: Vladimír Gdovin, vedúci mužstva: Ján Pomikalo.
PROGRAM A VÝSLEDKY PRÍPRAVNÝCH ZÁPASOV MUŽSTVA DOSPELÝCH OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY"
ZIMNÁ PRÍPRAVA 2020
nedeľa 19.01. o 12 h.: ŠKM Liptovský Hrádok (III.liga Stred SsFZ) - UT Spišská Stará Ves,
sobota 25.01. FC Košice (II.liga SFZ) - UT ?,
sobota 01.02. Wolski Luban Maniowy (IV.liga malopoľská Východ - Poľsko) - UT Stará Ľubovňa,
streda 05.02. MFK Trebišov (II.liga SFZ) - UT Trebišov,
sobota 08.02. KS Raba Dobczyce (Krakovská okresná liga, VI.liga - Poľsko) - UT v Poľsku,
sobota 15.02. MFK Sabinov (IV.liga Sever VsFZ) - UT Sabinov,
sobota 22.02. Šarišské Dravce (V.liga VsFZ) - UT Lipany
nedeľa 01.03. Bardejov (II.liga SFZ) - UT Bardejov,
nedeľa 08.03. Krompachy (III.liga Východ VsFZ) - prírodná tráva ?,
nedeľa 15.03. Spišské Pohradie (IV.liga Sever VsFZ) - prírodná tráva ?.
Do zimnej prípravy by sa mali zapojiť:
obranca - Ľubomír Andraščík - návrat z hosťovania v Sabinove,
záložníci: Tomáš Komara (Spišské Podhradie), Maxim Maslov (Rusko - Svidník), Roman Tobiáš (Chmiňany), Erik Stach (Tatran Prešov),
útočníci: Patrik Fedor (Chminianska Nová Ves), Adrián Frič (Gregorovce), Miroslav Kráľ (návrat zo Švajčiarska)
PRIŠLI:
ODIŠLI:
TERMÍNOVÁ LISTINA JAR 2020:
18.kolo: nedeľa 22.03. 10.30 h. - Poprad B vonku,
19.kolo: nedeľa 29.03. 15 h. - Kalša doma,
20.kolo: sobota 04.04. 15.30 h. - Vranov vonku,
21.kolo: nedeľa 12.04. 15.30 h. - Humenné doma,
22.kolo: sobota 18.04. 16 h. - Tatran Prešov vonku,
23.kolo: sobota 24.04. 16 h. - Spišská Nová Ves vonku,
24.kolo: nedeľa 03.05. 16.30 h. - Stropkov doma,
25.kolo: nedeľa 10.05. 16.30 h. - Snina vonku,
26.kolo: nedeľa 17.05. 17 h. - Plavnica doma,
27.kolo: nedeľa 24.05. 17 h.- Giraltovce vonku,
28.kolo: nedeľa 31.05. 17 h. - Veľké Revištia doma,
29.kolo: nedeľa 07.06. 17 h.- Bardejovská Nová Ves vonku,
30.kolo: nedeľa 14.06. 17 h.- Svidník doma.
Káder zostáva pokope a o reálnych pohyboch v mužstve dospelých Vás budem pravidelne a aktuálne informovať.
pripravil: Attila Mikloško.