- attila mikloško -
TIPOS III.liga Východ VsFZ 2018/19 - 13.kolo:
MAJSTROVSKÝ FUTBALOVÝ ZÁPAS JESEŇ 2018 - DOSPELÍ,
NEDEĽA 14.10.2018 o 14.30 h. - "Za Torysou - Šarišské Michaľany".
versus
OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY (5.miesto) - AŠK MÁRIA HUTA GELNICA (11.miesto)
OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY
Tomáš Harničár, Filip Kažimír - Miroslav Hanuščák, Michal Kohút, Ľubomír Andraščík, Jakub Luterančík, Marek Boňko, Michal Krajňák - Ivan Pončák (C), Juraj Kuhajdík, Tomáš Mikluš, Patrik Kolpak, Daniel Džurban, Jozef Sivák, Miloš Pulščák, Adam Tkáč - Daniel Hreha, Pavol Cicman, Richard Pavol Vantruba, Milan Vranko
tréner: Ondrej Desiatnik, vedúci mužstva: Ján Pomikalo,
AŠK MÁRIA HUTA GELNICA
Maroš Binda - Tomáš Labun, Vladimír Kučera, Martin Angelovič, Matej Kunzo - Matej Timkovič (C), Jozef Kandráč, Martin Haluška, Matej Sciranka - Viktor Kornecký, Ján Drozd,
Rudolf Vaško - Peter Angelovič, Jaroslav Figúr, Adam Sovič, Christián Hric, Jaroslav Nemčík,
tréner: Ľuboš Maricnko , vedúci mužstva: Ondrej Olejník ,
Stretnutie rozhodujú: HR: Julius Dušek (Slovenské Nové Mesto), A1: Jozef Bali - Jenčík (Záhor), A2: Róbert Drenko (Rožňava), delegát: Milan Maliňák (Spišský Štiavnik),
PRED ZÁPASOM:
Mária Huta Gelnica je po 12.kole na 11.mieste tabuľky s bilanciou 12 3 2 7 13:25 11 bodov. Jesenné zápasy na súperovej pôde: Spišská Nová Ves 0:3, Vranov 0:2, FC Košice 0:2, Snina 1:5, Krompachy 0:4, Svidník 1:2.
Najlepší strelci: Tomáš Labun 5 gólov, Jaroslav Figúr, Martin Haluška, Matej Timkovič 2,
PROGRAM 13.kola TIPOS III.ligy Východ VsFZ, ÚHČ nedeľa 07.10.2018 o 14.30 h.:
nedeľa 14.10. o 10.30 h.: Tatran Prešov B - Vranov, Bardejovská Nová Ves - Spišská Nová Ves, o 14.30 h.: Stropkov - Krompachy, Plavnica - Snina, Veľké Revištia - FC Košice, Giraltovce - Humenné, Svidník voľno,
BILANCIA OŠFK ŠARIŠSKE MICHAĽANY 2018/19 (po 12. kole) :
JESEŇ 2018
1.kolo: Plavnica doma 4:0, góly: Pavol Cicman 3, Richard Pavol Vantruba,
3.kolo: Tatran Prešov B doma 3:1, góly: Pavol Cicman 3,
4.kolo: Bardejovská Nová Ves vonku 5:0, góly: Tomáš Mikluš, Pavol Cicman, Patrik Kolpak, Michal Krajňák, Miloš Pulščák,
5.kolo: Giraltovce doma 1:0, gól: Pavol Cicman,
6.kolo: Humenné vonku 1:3, gól: Juraj Kuhajdík,
2.kolo: Veľké Revištia vonku 1:0, gól: Daniel Hreha,
7.kolo: Spišská Nová Ves doma 1:0, gól: Daniel Hreha,
8.kolo: Vranov vonku 1:2, gól: Michal Kohút,
9.kolo: FC Košice doma 1:2, gól: Pavol Cicman (PK).
10.kolo: nedeľa 23.09. o 15 h. Snina vonku 1:2, gól: Patrik Kolpak,
11.kolo: nedeľa 30.09. o 15 h. Krompachy doma 3:0, Pavol Cicman 2, Juraj Kuhajdík,
12.kolo: nedeľa 07.10. o 14.30 h. Svidník vonku 0:2,
13.kolo: nedeľa 14.10 o 14.30 h. Mária Huta Gelnica doma,
14.kolo: voľno,
15.kolo: sobota 27.10. o 14 h. Stropkov vonku,
16 .kolo: nedeľa 04.11. o 13.30 h. Plavnica vonku,
17.kolo: nedeľa 11.11. o 13,.30 h. Veľké Revištia doma.
DOMA
6 5 0 1 13:3, 15 bodov, - 3
VONKU
6 2 0 4 9:9, 6 bodov, + 6
výhra - remíza - prehra od 1.kola do 30.kola:
2018/19: V - V - V -V - P - V - V - P - P - P - V - P -
OBRANA - 3.miesto (12 inkasovaných gólov), ÚTOK - 3.miesto (22 strelených gólov)
STRELCI OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY po 12.kole (22 gólov):
11 gólov - Pavol Cicman,
2 - Daniel Hreha, Patrik Kolpak, Juraj Kuhajdík,
1 - Richard Pavol Vantruba, Tomáš Mikluš, Michal Krajňák, Michal Pulščák, Michal Kohút,
ŽLTÉ KARTY po 12.kole (22) žltých kariet)
4 - Michal Kohút, Jakub Luterančík,
2 - Pavol Cicman, Miroslav Hanuščák, Jozef Sivák, Tomáš Mikluš, Patrik Kolpak.
1 - Marek Boňko, Daniel Hreha, Miloš Pulčšák, Juraj Kuhajdík,
KÁDER OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY 2018/19
prišli na prestup (12):
Filip Kažimír (Ľubotice), Juraj Kuhajdík (Bardejov), Marek Boňko (Lokomotíva Košice), Jozef Sivák (Bystré), Michal Kohút (Demjata), Jakub Luterančík (Demjata), Tomáš Harničár (Chminianska Nová Ves), Miroslav Hanuščák (Giraltovce), Patrik Kolpak (Plavnica), Milan Vranko (Sabinov), Ľubomír Andraščík (Sabinov), Daniel Hreha (Vranov),
prišiel na obmedzený prestup do 30.06.2019 (2)
Miloš Pulščák (Lokomotíva Košice), Daniel Džurban (Geča),
odišli na prestup s obmedzením do 30.06.2019 (3)
Rastislav Sabol (dorast Lipany), Richard Zošš (FK Rača Bratislava), Ján Jopek (Chminianska Nová Ves).
pripravil: Attila Mikloško.