MAJSTROVSKÝ ZÁPAS - VEĽKÝ ŠARIŠ - ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY - ŽIACI

12.04.2014 12:16

MAJSTROVSKÝ FUTBALOVÝ ZÁPAS

ŽIACI - I.TRIEDA ObFZ PREŠOV

17.KOLO -  SOBOTA - 12.4.2014 o 9 h. - ihrisko "Pod zámkom"

    versus

FC PIVOVAR ŠARIŠ VEĽKÝ ŠARIŠ (13.miesto) - OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY (2.miesto)  1:3 (0:1)

FUTBALNET

Pod Šarišským hradom sme v prvej časti hry videli úmorné tridsaťpäťminútové dobíjanie bránky nášho súpera. Obranný val desiatich domácich žiakov odkopával lopty a maril naše akcie, ako sa len dalo. Vykúpením bol gól po spornom rohovom kope v náš prospech v poslednej minúte a tak sme do šatní odchádzali aspoň s jednogólovým náskokom.

V druhej časti hry sa scénar zápasu opakoval. Domáci sa presunuli niekoľkokrát za polovicu ihriska až po našich piatich prestriedaniach. Lahôdkou pre futbalového diváka bola parádička Petra Vavreka, ktorý si rutinérsky poradil s domácim brankárom a na 3:0 zvyšoval na prázdnej bránky. Domácim sa po chybnej rozohrávke našek obrany a následnej ruke v šestnástke podarilo zazanemenať čestný úspech z pokutového kopu.

Pohodový zápas s klasickým herným obrazom, nie všetko vychádzalo, ale povinné tri  body sú v kapse.

Medzi divákmi som zahliadol aj bývalého hráča Tatranu Prešov, Mariána Skalku.

Tréner OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY Michal Marcinko:

"Vypracovali sme si dostatočné množstvo príležitostí na skórovanie, žiaľ s ich premieňaním sme mali problém. Herný prejav družstva bol už na vyššej úrovni ako v domácom zápase proti Finticiam. Stále však máme čo zlepšovať. Dnes ma svojim výkonom potešili Fero Miko a radosť mám aj z rutinérskeho zakončenia Petra Vavreka pri treťom góle, klobúk dole.."

-attila-

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/