MAJSTROVSKÝ ZÁPAS - ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY - KAPUŠANY - DORAST

10.05.2014 11:40

MAJSTROVSKÝ FUTBALOVÝ ZÁPAS

DORAST - III. LIGA ŠARIŠSKÁ

25. KOLO -  SOBOTA - 10.5.2014 o 14 h. - štadión "Za Torysou"

FUTBALNET

  versus

OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY (2. miesto) - OŠK KAPUŠANY (9. miesto) 14:0 (6:0)

Tragédia III. ligy šarišskej dorastu pokračovala aj tento víkend. Pred dvomi týždňami k nám nepricestovalo družstvo Podolínca, včerajší súper z Kapušan pozbieral do základnej zostavy len minimálnny počet hráčov vyplývajúci zo súťažného poriadku pre regulárny začiatok majstrovského futbalového zápasu. Spod Kapušanské hradu k nám pricestovalo iba osem dorastencov.

Priebeh zápasu okomentujem iba v krátkosti, pretože výsledok hovorí za všetko a v prevahe o troch hráčov sa ani nepatrí niečo detailne hodnotiť a rozoberať, napriek tomu že  počet nastúpených hosťujúcich hráčov našou chybou nie je.

Prvý gól strelil F. Dužda v 17. minúte, postupne stav narastal a zastavil sa na 14 - ke hoci mohol byť aj závratne extrémne vysoký...

Prvé dva góly v majstrovskom futbalovom zápase dorastu strelil R. Dufalo, M. M. Minár bol úspešný štyrikrát a od 25. kola, je najlepším strelcom družstva so 16 - timi gólmi a celkovo mu patrí 9. miesto v III. lige šarišskej dorastu.

Slúži ku cti výprave Kapušan napriek skutočnosti, že priebeh zápasu musel byť pre nich absolútne frustrujúci, toto stretnutie dohrali až do záverečného hvizdu rozhodcu J. Mišenčíka. Niekoľkokrát sa hostia pokúsili aj zaútočiť, dostali sa k viacerým autom, trom priamym kopom, dvom rohovým kopom, výbornej hlavičke tesne nad brvno a mohli  skórovať z pokutového kopu, no strela tesne minula pravú tyčku Štvartákovej bránky.

Dám si tu námahu a osem statočných hráčov Kapušan vymenujem. V bránke bol  M. Tomáš a v poli  nastúpili:  A. Hudák, D. Hric, P. Masrna, K. Pazdič, M. Čisárik, M. Baňas vedený kapitánom J. Spáčilom.

Vedenie klubu OŠFK Šarišské Michaľany ďakuje výprave Kapušan, že napriek situácii v ktorej sa v sobotu popoludní nachádzali, zachovali sa v zmysle pravidiel  fair - play.

Ľubomír Kočík - tréner dorastu Šarišských Michaľan:

"Chcem vysloviť moje poďakovanie súperovi z Kapušan zato, že napriek nedostatočnému počtu hráčov zápas dohral a predviedol aj niekoľko pekných akcií  a dokonca aj ohrozil našu bránku. Hru môjho družstva komentovať nebudem, rozoberieme si zápas podrobne v kabíne".

STRELCI III. LIGA ŠARIŠSKÁ - DORAST PO 25. KOLE:

1. 41 gólov: J. Kukuč (Fintice), 2. 32 gólov: V. Tobiáš (Chminianska Nová Ves), 3.22 gólov: J. Komár (Dulová Ves),

8. 16 gólov: M. M. Minár  (Šar. Michaľany),

9. 15 gólov:  D. Lichvár (Šar. Michaľany),

11. 13 gólov:  M. Kovaľ  ( Šar. Michaľany),

21. 9 gólov: F. Dužda (Šar. Michaľany),

33. - 34. 6 gólov: M. Dužda, J. Palčo (obaja Šar. Michaľany),

60. 4 góly: P. Zošš ( Šar. Michaľany),

100. - 103. 2 góly: D. Drobňák, R. Dufalo, E. Némethy (všetci Šar. Michaľany),

136. - 139. 1 gól: D. Boguský, M. Lukáč, J. Vasiľ (všetci  Šar. Michaľany),

pripravil: Attila Mikloško

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/