MAJSTROVSKÝ ZÁPAS - ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY - CHMIŇANY

26.05.2014 23:28

MAJSTROVSKÝ FUTBALOVÝ ZÁPAS

DOSPELÍ - VI. LIGA ŠARIŠSKÁ

23. KOLO -  NEDEĽA - 25.5.2014 o 17 h. - štadión "Za Torysou"

FUTBALNET

  versus 

OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY (1. miesto) - TJ OK CHMIŇANY (9. miesto) 

Úvodný tlak domácich vyvrcholil pokutovým kopom, ktorý bezpečne premenil Matúš Mihok. Snaha o zvýšenie skóre priniesla chybu v defenzíve a skúsený Martin Biľ pred Tomášom Vaškom už nezaváhal. Postupne sa stretnutie dostalo do stavu melanchólie a ani prestriedania do druhej časti hry, ani zvýšená útočná snaha vedúceho mužstva tabuľky v nepriniesla vytúžený trojbodový zásah. Strely končili nad bránou, hlavičky tesne vedľa a ostatné pochytal výborný Dominik Urban. Ani hra vabank do konsolidovanej obrany hostí už remízový rezultát  pred záverečným hvizdom rozhodcu Tomáša Jacečka nezmenila.

Nie vždy všetko vychádza, sú aj také zápasy. V nedeľu v Gerlachove čaká lídra dôležitý zápas o udržanie vedúceho postavenia v tabuľke.

Hostia z Chmiňan prehrali naposledy v 14. kole v Malom Šariši 1:6. Odvtedy ťahajú šnúru deviatich zápasov bez prehry s bilanciou 9  5  4  0  so skóre 17:6 a ziskom 17 - tich bodov. Nad pásmom zostupu sú pred poslednými tromi kolami  na rozdiel deviatich bodov a tak zisk bodu v Šarišských Michaľanoch im zabezpečil definitívu zotrvania v novovytvárajúcej V. lige Šarišskej v ročníku 2014/15. Vedúci tím tabuľky desať kôl po sebe bodovola naplno. Nedeľňajšia remíza mu však dáva ešte stále nádej na celkové prvenstvo v súťaži. 

Hlavný tréner OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY Ľubomír Puhák:

"Futbal prináša aj takéto zápasy, niesli sme sa na víťaznej vlne a myseli si, že sa už nemôže nič stať. No bez poctivého tréningu ani kvalitní hráči nemôžu dosahovať patričné výsledky. Po štandardnej situácie a následnej hlavičke, ktorá iba tesne minula tyčku sme mohli viesť už 2:0 a zápas by mal iný scénar, no nestalo sa. Máme záver súťaže vo svojich rukách a je potrebné sa k tejto situácii zodpovedne postaviť". 

pripravil:Attila Mikloško

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/