MAJSTROVSKÝ ZÁPAS - HERMANOVCE - ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY - ŽIACI

26.04.2014 09:53

MAJSTROVSKÝ FUTBALOVÝ ZÁPAS

ŽIACI - I. TRIEDA ObFZ PREŠOV

19. KOLO -  SOBOTA - 26.4.2014 o 15 h - štadión v Hermanovciach

        versus

TJ DRUŽSTEVNÍK HERMANOVCE (5. miesto) - OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY (2. miesto) 5:0 (2:0)

Proti fyzicky zdatnému súperovi sme sa na mokrom hermanovskom trávniku absolútne nepresadili. Naši technickí hráči mali iba jednu silnú pätnásťminútovku v ktorej si vytvorili aj sľubné gólové príležitosti no nepremenili ich. Domáci zvolili na tomto teréne jedinú správnu taktiku nakopávaných lôpt. Naši žiaci tento štýl hry vžitý nemajú a tak  stačila chcelosť Hermanovčanov a zúžitkovanie niekoľkých štandardných situácií na ich výrazné víťazstvo. 

Najväčší konkurent zverencov trénera Michala Marcinka Malý Šariš zaváhal v Širokom (2:2), no po našom nezdare sa jeho náskok napriek tomu zvýšil už na šesť bodov.

Pred zápasom:

Naháňačka dvoch najúspešnejších mládežníckych trénerov nášho regiónu poslednej päťročnice, Mareka Semančíka a Michala Marcinka má svoje pokračovanie. Päťbodový náskok Malého Šariša by sa mohol stenšiť zásluhou rovnako ambiciózneho trénera Širokého Jozefa Ružbarského. Naši žiaci však musia na špecifickej pôde "hermanovského dolíčku" podať opäť kvalitný výkon. Hermanovce prehrali doma naposledy v 11. kole, 19.10 s Malým Šarišom 0:4.

Samozrejme verím kvalitám našich mladých reprezentantov aj trénera a očakávam ich víťazstvo.

pripravil:Attila Mikloško

FUTBALNET

Tréner OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY Michal Marcinko:

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/