MAJSTROVSKÝ FUTBALOVÝ ZÁPAS - ŽIACI

11.10.2014 21:14

MAJSTROVSKÝ FUTBALOVÝ ZÁPAS - ŽIACI

FUTBALNET

I.trieda ObFZ Prešov

10.kolo - sobota 11.10 2014 o 15 h 

versus 

 

OSK SOKOL CHMINIANSKA NOVA VES - OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY 1:1 (1:0)

(3.miesto - 22 bodov) - (4.miesto - 19 bodov)

Rastislav Švec zaťažil kontá súperových brankárov v osmich kolách už bez troch zásahov vo Finticiach 35 - krát (fantastický priemer, každých 12 minút trafil do siete).

Rasťo je suverénne na prvom mieste tabuľky strelcov I.triedy žiakov. Naše dalšie góly strelili Ronald Janega - 9, Rastislav Sabol - 6, Richard Sabol - 4, M.Haladej 2, P.Šarpataky 2,J.Bujňák 1, F.Miko 1, P.Vavrek 1.

2013/14: Doma 2:2, vonku 2:2.

Rozhoduje:

Vyjadrenie vedúceho mužstva OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY Rastislava Sabola:

Vyjadrenie trénera OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY Michala Marcinka:

"zapas ktory uz viac ako tri roky je medzi chmninaskou a michalanami pre mna sviatok nie preto ze patrime medzi top tri muzstva I.triedy, ale preto ze ludia ktori futbal v chminanskej pri ziakoch robia sa nielen futbalu rozumeju, ale su aj pohostinni co si treba v dnesnej dobe vazit a ctit ... to ze sme dnes remizovali je len stastie pretoze sme mali prehrat, domaci opat potvrdili ze su top team na domacom ihrisku, no moje družstvo nebojovalo, hralo ustrachane z coho som velmi sklamany ... dovolim si trosku zapolemizovat preco dlhorocne mladeznicke druzstva chminanskej hraju pekny, kvalitny futbal plnymalovidaneho  futbaloveho prejavu ... naopak muzstvo dospelych hraje o spodne priecky tabulky a toto je pre mna zahadou, pretoze mladez aspon podla mna maju vynikajucu a to tvrdim uz styri roky, no je to moj nazor a nemusi s nim nikto suhlasit ... este raz dakujem superovi ktory sa o nas postaral tak ako keby sme boli na domacej pode, velke dkujem ludom ktori robie srdcom ako domaci trener Laco Sankvajler" ....

Tajomník OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY Attila Mikloško vyzýva:

Vyzývam hráčov ktorí už majú v našom klube registračné preukazy aby sa zapojili do tréningového procesu pod vedením trénera žiakov Michala Marcinka.

Noví záujemcovia o zaradenie do družstva žiakov sa môžu hlásiť u vedúceho mužstva Rastislava Sabola - mobil: 0915 927 903, alebo volajte na číslo: 0911 522 741.

pripravil: Attila Mikloško

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/