MAJSTROVSKÝ FUTBALOVÝ ZÁPAS-FK UZOVCE-OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY

06.10.2012 09:32

FK UZOVCE-OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY 0:2 (0:0)

V prvom polčase sa domáce Uzovce nedostali prvých 20 minút za svoju polovicu, no náš tlak sa úspešným zakončením neskončil. Pekné strely Voľanského či Leška Varga zlikvidoval, skúšali sme to aj po krídlach aj rýchlou kombináciu stredom no nie a nie streliť prvý dôležitý zásah. Naša prevaha bola stále očividná no nepodarilo sa nám skórovať.

Pilier zadných našich radov  Michal Baka

Perfektne nám však vyšiel úvod druhej časti ked Kozák nádhernou strelou spoza šestnástky rozvlnil sieť domáceho brankára Vargu už po minútke hry. Domácich sme potom trošku pustili dopredu, samozrejme  s výborným zabezpečením našej obrannej formácie a tak sa nám podarilo oveľa ľahšie vnikať do ich šestnástky a vytvorili sme si tak viacero  šancí, z ktorých hlavne Ďuricove a Leškove volali po góle. Po rýchlom protiútoku sa Leško pohral s obranou aj brankárom a do prázdnej bránky zasunul v 75.minúte na 0:2 a tak sa zápas mohol už pokojne dohrať.

goly: 46.Dušan Kozák, 75.Dávid Leško.

pred 400 divákmi rozhodoval Krivajančin.

Bolo len otázkou času kedy sa voči neškodnému súperovi presadíme našimi tradičnými prednosťami a trpezlivosťou. Samozrejme, že sa nám to opäť podarilo a bez ťažkostí sme tento zápas vyhrali.