MAJSTROVSKÝ FUTBALOVÝ ZÁPAS - DOSPELÍ

16.08.2014 20:55

MAJSTROVSKÝ FUTBALOVÝ ZÁPAS - DOSPELÍ

FUTBALNET

2. kolo - nedeľa 17.augusta 2014 o 16 h v Gerlachove

versus 

 

FK GERLACHOV - OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY 0:2 (0:1)

Po nevydarenom vstupe do súťaže reprezentanti našej obce zabodovali naplno a vymazali mínusové hodnoty v tabuľke pravdy.

Na ihrisku v Gerlachove kde sa len tak ľahlo nevyhráva potvrdil ašpirant na postup svoje ambície ako hrou aj výsledkom.

Niekoľko gólových príležitostí zostalo ešte nevyužitých no aj domáce osadenstvo jednoznačne konštatovalo, že sme vyhrali absolútne zaslúžene.

V nedeľu o 16 h privítame  na domácom ihrisku v zápase jesene Záhradné.

Ambiciózny minuloročný nováčik privíta na domácom ihrisku víťaza VI.ligy Šarišskej v súťažnom ročníku 2013/14, ktorý bol tiež prvý rok v tejto už zaniknuvšej súťaži.

V jesennom zápase plnom "červene" (obaja brankári, domáci Matej Lukáč aj hosťujúci Tomáš Vaško s poranenými hlavami aj dve červené karty pre hostí) a stav 1:1 predznamenáva zaujímavý nedeľňajší súboj. Káder hostí  opustil pred týmto meraním síl na pol roka útočník Dušan Kozák ( zamieril si to do "ražňanskej farmy"), a rovnako na pol roka posilní rady susedného Veľkého Šariša Matúš Kočík. Na mesačné hosťovanie do Šarišských Michaľan prichádza ofezívny Marek Ferko zo Žehne a na ročné, ľavý obranca z Tatranu Prešov Matej Balun. Napriek kvalite domácich je nevyhnutné pre zverencov trénerov Ľubomíra Puháka a Stanislava Zápotockého opraviť mínusovú trojku na svojom konte po prvom kole v domácom stretnutí s Malcovom. 

Tréner dorastu OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY Ľubomír Puhák:

"

pripravil: Attila Mikloško

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/