MAJSTROVSKÝ FUTBALOVÝ ZÁPAS - DORAST

06.09.2014 18:57

MAJSTROVSKÝ FUTBALOVÝ ZÁPAS - DORAST

FUTBALNET

7. kolo - sobota 6.septembra 2014 o 14 h 

versus 

 

OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY - TJ Družstevník HERMANOVCE 3:2 (1:1)

Nováčik súťaže potvrdil svoju kvalitu, dvakrát viedol, no nakoniec naša snaha a bojovnosť zožala zaslúžený trojbodový úspech. Hermanovce už veľa zápasov v III.lige šarišskej v ročníku 2014/15 neprehrajú o to je tento náš výsledok cennejší. Chlapci podali veľmi dobré individuálne, ale aj kvalitný kolektívny výkon a pri troche šťastia všetko funguje ako má aj napriek tomu, že sme opäť neboli ani na domácej pôde kompletní.

Tréner dorastu OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY Ľubomír Kočík:

"Chlapci bojovali a hrali až do záverečného hvizdu. Bol to dobrý zápas,ktorý sme zaslúžeme vyhrali. Mali sme aj dalšie šance, ktoré sme nepremenili. Všetci hrali veľmi dobre, upútal ma však výkon Vaňa v útočnom dvojzáprahu. Chýbali nám hráči základnej zostavy Drobňák, Motýľ, Staš, Simčík... napriek tomu tri body zostali doma"

Pocity trénera po zápase:

"Pocity su super, chlapci ukazali charakter prehravali 0:1 ,1:2, a nevzdali to... Vasil s nakopnutym bolavym svalom dohral bojoval.....Palco od zaciatku zapasu sa tazsie rozbehaval uz 20.minute prveho polcasu sa pytal dole lebo sa mu nedarilo, ale stale som mu vravel ze nech hra a urcite to pride a prave on to bol, ktory vyrovnal na 2:2 krasnym golom z 18 metrov a tento gol ho nastartoval a az do konca zapasu bol nasim najlepsim hracom a konecne po dobijani superovej brany sme dali aj na 3:2 Lukacovim golom po peknej akcii... az do konca zapasu sme boli urcite lepsim muzstvom, sice super v poslednej sekunde zapasu trafil zrdku nasej brany, ale konecne sa ta stastena usmiala aj na nas, lebo stastie sme nemali v Kurime ani Chminianskej Novej Vsi... som velmi rad, ze chlapci hrali do poslednej sekundy zapasu... boli v hre chybicky jasne, ale urcite bolo viac tych lepsich futbalovych momentov a to ma tesi... este by som pochvalil aj Dufala, nastupil na 20 minut ako lavy obranca a najlepsiemu hracovi Hermanoviec Jozkovi Pokutovi nedal dychat a v obranej cinosti si pocinal vyborne je to bojovny a poctivy chlapec a urcite dostane esteviac prilezitosti zasluzi si ich...  tesim sa z vitazstva nad tazkym a kvalitnym druzstvom...prave tento vysledok by mal chlapcov nastartovat do dalsej prace... ciel sme si dali a ja ho chcem splnit a verim ze rovnako aj moji zverenci... za dnesny vykon chlapci - velka pochvala..."

Asistent trénera dorastu OŠFK Slavomír Lukáč:

Ročník 2013/14 - súperi hrali v rozdielnych súťažiach.

Rozhodoval Mikuláš Marušin.

Prognóza:

Nasledujúce dva zápasy by sme mali teoreticky vyhrať, pretože Dulová aj Kapušany sú oproti minulému ročníku dosť oslabené. Nováčik Malý Sariš prehral doma s Pušovcami, môže pokojne aj s nami. Náš večný rival Fintice prehral doma s Belovežou, nad ktorou sme my vyhrali suverénne a rovnako ako náš dorast, remizoval v Pušovciach. Bez Janka Kukuča to už nie je ono, no mal zatiaľ dobré vyžrebovanie a tesne ostatné zápasy povyhrával u nás verím tomu prehrá. Stará Lubovňa vyzerá byť silnejšia ako pred rokom, prehrala  však v Beloveži aj v Hermanovciach. Domáci dvojzápas Siba, Plavnica nás môže posunúť poriadne vysoko. Verím, že Bardejovská spred roka z vonku sa už opakovať nebude a na záver jesene v Cirči uvidíme futbal aký každý divák miluje hore - dole.

Vychádza mi z toho pri všetkej skromnosti minimálne okolo 20 bodov, takže od vedúcej priečky by sme daleko byť nemali. Pri plnom 27 bodovom zisku o nej absolútne nepochybujem.

Tým som nechcel vôbec evokovať u našich dorastencov bezpodmienečne iba víťazstvá, ved v podstate o nič nejde iba o tú PANI PRESTIGE. Okrem toho zahrať si futbal a presunúť sa do kategórie dospelých z čo najväčšími skúsenosťami.

Verím však, že po 9.kole budeme už opäť v prvej trojke.

pripravil: Attila Mikloško

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/