INTERNETOVÉ PRIPOJENIE NA ŠTADIÓNE "ZA TORYSOU" ZABEZPEČILA SABINOVSKÁ FIRMA LONLER

01.03.2012 17:40

V  štvrtok 1.marca 2012 sabinovská spoločnosť Lonler s.r.o. oživila areál štadióna "Za Torysou" internetovým pripojením.  Priestor tribúny futbalového klubu  je pokrytý wifi  internetovým signálom , internetové prpojenie je možné aj vo vonkajšom priestore v blízkosti bufetu BAGO. 

Firma Lonler nám poskytla internetové pripojenie v areály štadióna "Za Torysou", bezplatne na dobu neurčitú, za čo patrí všetkým zamestnancom firmy za ich ochotu,  ústretovosť a profesionálny prístup naše veľké poďakovanie a  zvlášť by som chcel poďakovať konateľom firmy pánom Vargovi a Škopovi.Spoločnosť Lonler s.r.o. sa zaoberá pripojením firiem a domácnosti do celosvetovej sieti internetu pomocou wireles technológií. Už 10 rokov pôsobí v oblasti Prešova, Sabinova, Lipian a okolitých obcí, ktorú pokrýva mikrovlným signálom, a kde si získala aj stabilný okruh zákazníkov a spoločností sídliacich v týchto mestách a obciach.

Najvyššou prioritou podnikania spoločnosti Lonler s.r.o. je spokojnosť zákazníkov. Tomuto cieľu je prispôsobená štruktúra a organizácia spoločnosti, výber spolupracovníkov a zamestnancov, ako aj kvalita a spoľahlivosť poskytovaných služieb.

 

Internetové pripojenie
Riešenie prenosu dát pomocou wireless technológií umožňuje spojenie vzdialených počítačov bez použitia káblov. Preto je možné touto technológiou aj pripojenie do celosvetovej siete internet. Výhodou takéhoto prepojenia je dostupnosť internetu za paušálny poplatok. Množstvo dát, ani čas pripojenia nijako neovplyvňujú výšku mesačného poplatku. Pre tých, ktorí radi surfujú, chatujú (četujú) a sťahujú z internetu je toto riešenie ideálne. V sieti “LONLER“, ktorá pokrýva územie Prešova, Sabinova, Lipian, okolitých obcí je možné vstupovať do siete internet na zdieľanej linke rýchlosťou do 5 Mbps. V internej sieti je možné komunikovať rýchlosťou do 54 Mbps. Pre náročných zákazníkov, alebo pre pripojenia lokálnych sieti poskytujeme možnosť pripojenia do siete internet na garantovanej linke do 10 Mbps. Naša konektivita je 200 Mbps Ďalšie informácie získate e-mailom alebo telefónnych číslach uvedených na stránke.

 

Počítačové siete
 

Prenos dát
Pre tých, ktorí potrebujú prepojiť vzdialené počítače a nemajú možnosť urobiť to pomocou káblov ponúkame možnosť zriadenia rádiového prenosu dát vo voľnom 2.4 a 5 GHz pásme. Je to vhodné riešenie do historických budov a na veľké vzdialenosti pri priamej viditeľnosti.   Sieť "LONLER" je možné využívať aj na prenos dát v oblasti pokrytia signálom. Podmienky využitia sú predmetom dohody.

 

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/