III.LIGA VsFZ-STARŠÍ,MLADŠÍ DORAST-MFK SOBRANCE-OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY

15.04.2012 21:01

MFK SOBRANCE-OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY - starší dorast 3:0 (1:0)

Prehru staršieho dorastu som neočakával, napriek nej zostal na 9.mieste tabuľky.

MFK SOBRANCE-OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY - mladší dorast 0:0

Mladší dorast príjemne prekvapil a pripísal si v tabuľke ďalší bodík a je na 12.mieste.

 

 

Tréner Martin Bystroň komentoval zápasy staršieho a mladšieho dorastu v Sobranciach takto:

Začiatok zápasu sprevádzala nesústredenosť mužstva, gól sme dostali z dlhého autu po individuálnej chybe hráča.  Potom sme hru vyrovnali, ale bola to  hra iba od šestnástky po šestnástku, fyzicky sme na súpera stačili aj keď Sobrančania mali výškovú prevahu, ale polčasový jednogólový rozdiel sme už udržali. Cez polčas som v kabíne mierne zvýšil hlas a neminulo sa to účinku. V 52.minúte Švec však po úniku netrafil prázdnu bránku, potom sme mali šance zo štandardiek, ale do bránky sme to nedotlačili. V 80.minúte som skúsil hru iba na troch obrancov, poslal som Lukáša Štofánika dopredu, no súper nám  dal dva góly z brejkov a bolo rozhodnuté. Škoda Švecovej šance možno by priebeh zápasu vyzeral inak. No za situácie keď som nemal nikoho na striedanie, lebo som potreboval hráčov pre mladší dorast, to nebolo až tak zlý výkon.

Naša zostava: Šidík-Štofánik F.,Kovaľ M.,Zošš,Andraško-Pytlík,Magáč,Dužda V.Pajdiak-Švec,Bella

Mladší dorast ma veľmi pozitívne prekvapil, chlapci bojovali chceli hrať, dokonca aj po futbalovej stránke to bolo dobré. Prihrávali si, mali sme aj šance aj streľbu, Konečný mal dve veľké šance v polčase aj Hriško hlavou mohol otvoriť skóre zápasu. Začiatok druhého polčasu sme mali dobrý, ale už ku koncu nás súper pritlačil. Brankár Štvartak podal opäť veľmi dobrý výkon a podržal mužstvo. Títo mladí chlapci si uhrali prvý bod pod mojím vedením, verím že aj ich sebavedomie pôjde hore. Verím, že teraz v Kežmarku opäť uhrajú nejaký bodík a chytí sa už aj starší dorast.

Mal som na obe zápasy iba 22 hráčov, tak som veľmi nemohol so zostavou experimentovať, takže aj keď som mal pri staršom doraste náhradníkov, tak som ich striedať  nemohol, lebo by už nemohli nastúpiť za mladší dorast. Nevadí ideme ďalej, verím že sa zlepší aj tréningová morálka, že chlapci budú chodiť  aj na tréningy nielen na zápasy.

Naša zostava: Švartak-Vasiľ,Hriško,Dobrovoľský,Dužda E.,-Dužda M.,Dufalo Jaco,Lukáč-Konečný,Straka

 

 

 

III. LS/M/D 18. Kolo 21.4.2012 o 13.45 a 16.00 hod.:
Ľubotice – KAC Košice (Mišenčík, Filipák, Miklošková, Novák), St. Ľubovňa – Sp. Belá (I. Havrila, Kandráč, Maček, Sendek), Sabinov – Koš. N. Ves (Ištoňa, Polomský, J. Mišenčík, Krajčík), o 10.00 a 12.15 hod. Snina – Michalovce „B“ (Holp, Švec, Gnip, Gajdoš), o 11.00 a 13.15 hod. Poprad – Čaňa (Maličký, Kočiš, Sedlačková, Michna), 22.4. Kežmarok – Š. Michaľany (Jančár, Pekár, Kurňava, Koščák), 22.4. o 10.00 a 12.15 hod. Moldava – Sobrance (Hegedüš, Korečko, Bányácskí, Zvolánek).

 

-attila-

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/