GRILLOVAČKA DORASTU

29.06.2014 09:16

V piatok 27.júna 2014 v príjemnom prostredi všešportového areálu "Za Torysou" prebehla príjemná rozlúčka našich úspešných dorasteneckých reprezentantov so súťažným ročníkom 2013/14.

V úvode prítomných privítal tajomník klubu Attila Mikloško, ktorý v podakoval všetkým členom družstva dorastu, bývalému trénerovi Tiborovi Guzikovi aj súčasnému trénerovi Ľubomírovi Kočíkovi (ostáva vo funkcii aj pre nasledujúci súťažný ročník), za vzornú reprezentáciu klubu a obce na regionálnej úrovni. V krátkosti zhodnotil uplynulý súťažný ročník 2013/14 a predstavil účastníkov III. ligy šarišskej v súťažnom ročníku 2014/15, kde budú naši dorastenci opäť štartovať.

Predseda klubu Peter Dugas rovnako podakoval trénerom aj chlapcom za 2. miesto. Spomenul niektoré situácie, ktoré sa vyskytli počas jesennej aj jarnej sezóny, rozobral konkrétne aj jednotlivcov, ktorými sa priebežne vedenie klubu zaoberalo a vyjadril presvedčenie, že tento mladý kolektív bude nadalej  pokračovať svojimi výkonmi na vysokej futbalovej úrovni.

Tréner Ľubomír Kočik prezentoval presvedčenie, že dalšia spolupráca s týmto perspektívnym mladým kolektívom nám prinesie ešte veľa príjemných futbalových zážitkov.

Posedenie prebiehalo aj za účasti členov výkonného výboru Sylvii Dugasovej, Alexandra Kaščáka a hospodárky kluby Aleny Krehlíkovej.

Vyhodnotenie pokračovalo bohatými stolmi plnými grillovacích dobrôt.

pripravil:Attila Mikloško

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/