DOSPELÍ - OŠFK - VEĽKÝ ŠARIŠ

26.08.2013 17:39

Dospelí VI.liga šarišská 3.kolo - 25.8. 16.h.

OŠFK - VEĽKÝ ŠARIŠ 1:0 (0:0)

FUTBALNET

Po zisku šiestich plusových bodo v z prvých dvoch zápasov (Malcov 1:0, Dlhá Lúka 3:2) sme v premiérovom zápase na domacej pôde prívítali minuloročného účastníka V.ligy SEVER z "mesta piva". Ako spomínali michalianski pamätníci naposledy sme takéto derby videli v Michaľanoch pred  15 rokmi.

Bolo vidieť na našich hráčov, že vrchol ich celotýždňového snaženia bol jednoznačne stredajší  prípravný zápas so štvrtoligovými Giraltovacami (2:1 doma). V ňom sa rozhodovalo o nominácii do základnej jedenástky na nedeľu. Včerajší výkon neznesie prísnejšie kritéria. Bola to povinná výhra bez náboja, štavy a futbalovej krásy. Mali sme napriek tomu dostatok streleckých príležitostí, ale neujal sa ani Olejárov lob do prázdnej bránky, ktorý skončil  iba na žrdi výborného brankára hostí D.Urbana. Súper pricestoval s tromi  ostaršenými dorastencami. Držal sa však statočne  a párkrát pohrozil po prudkých strelách, no na nič viac sa nezmohol. Ako po zápase spomenul tréner hostí M.Vasiľ: "Hralo sa Vám určite proti nám ťažko, pretože sme bránili jedenásti na šestnástke, ale zaslúžene ste vyhrali, máte silné mužstvo".

Tréner OŠFK Ľ.Puhák: "Súper nastúpil s taktikou inkasovať čo najmenej gólov. Tento zámer do bodky splnil. Napriek tomu sme mali niekoľko vyložených šancíí. Spokojný som iba so ziskom troch bodov".

-attila-

Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - https://osfksarisskemichalany.webnode.sk/