tajomník: Attila MIKLOŠKO 0905 954 455

E-mail: osfksm@gmail.com

ŽIACI POKRAČUJÚ V PRÍPRAVE

07.02.2016 16:42

Zimná príprava našich žiackych reperezentantov, zverencov trénera Miroslava VODIČKU a vedúceho družstva Mareka LUKÁČA pred začiatkom jarnej časti súťažného ročníka 2015/16 prebieha zatiaľ v telocvični Základnej školy v Medzanoch.

tréner Miroslav Vodička asistuje pri striedaní

Tréner žiakov Miroslav Vodička:

"V rámci zimnej prípravy sme okrem tréningových jednotiek odohrali jeden zápas v hale na Základnej škole Síbírskej v Prešove s rovesníkmi z Dulovej Vsi. V sobotu  6.februára sme sa zúčastnili halového turnaja, ktorý usporiadal futbalový klub TJ SLAVOJ VEĽKÝ ŠARIŠ v telocvični Základnej školy vo Veľkom Šariši. Za účasti žiackych tímov z domáceho Veľkého Šariša, Gregoroviec a Malého Šariša. Prvých dvoch spomínaných súperov sme porazili a nad naše sily bol iba výber Malého Šariša. Vo veľkošarišskej fašiangovej hale sme tak obsadili konečné druhé miesto. Tešíme sa už na turnaj, ktorý každoročne usporiadava Oblastný futbalová zväz v Prešove a pokúsime sa skončiť v kvalifikačnej časti do druhého miesta, ktoré by nám zaručovalo postup do finálového turnaja".

Naši žiaci sa predstavia v základnej B skupine v telocvični Základnej školy na Sibírskej ulici, v utorok 16.februára od 13.30 a  ich súpermi budú mladí fubalisti z HERMANOVIEC, DRIENOVA, TULČÍKA A ĽUBOTÍC.

V základných skupinách sa bude hrať systémom každý s každým a dva najlepšie tímy z jednotlivých skupín si zahrajú vo finálovom turnaji o  Pohár ObFZ PREŠOV.

VYŽREBOVANIE ZÁKLADNÝCH SKUPÍN - MIETO KONANIA - TERMÍNY - FINÁLE

ŽIACKA KATEGÔRIA: - hala Základná škola Sibírska

SKUPINA A  - utorok 16.02. od 08.30 - 13.30 h.

TATRAN DIEVČATÁ, RUSKÁ NOVÁ VES, KENDICE, MALÝ ŠARIŠ, OSTROVANY

SKUPINA B - utorok 16.02. od 13.30 - 18.30 h.

HERMANOVCE, DRIENOV, TULČÍK, ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY, ĽUBOTICE

SKUPINA C - streda 17.02. od 09.00 h.

FAMT PREŠOV, DULOVÁ VES, DEMJATA, UZOVSKÝ ŠALGOV, ŽEHŇA,

FINÁLE - sobota 20.02. od 09.00 h.

A1, A2, B1, B2, C1, C2.

Do šesťčlenného finále, ktoré sa uskutoční v sobotu 20. februára od 9.00 h.  postúpia prvé dve družstvá z troch päťčlenných skupín.

PRIPRAVIL: ATTILA MIKLOŠKO