SOBOTA 11.03.2017 o 14:30 h. - štadión "UT Sabinov"

OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY (III.liga šarišská - 11.miesto) -

FK UZOVSKÝ ŠALGOV (V.liga ObFZ Prešov - 7.miesto) 1:2  (1:0)

Patrik Kaprál - Lukáš Vodička, Šimon Marhevka, Adrián Staš - Mikuláš Dužda, Lukáš Dužda, Rastislav Sabol, Patrik Šarpataky - Roland Janega, Vladimír Kaleja, Richard Kaprál,

chýbali: Tibor Boháč, Martin Lukáč, Jakub Poloha, Svorad Andraščík, Jakub Seman, Adam Šimčík, Samuel Tkáč.

naš gól: Roland Janega,

Rozhodoval: Daniel Dedina.

KOMENTÁR K ZÁPASU:

Tréner dorastu OŠFK Šarišské Michaľany Jakub Harčár:

"Do zápasu sme isli s cieľom držať čím viac loptu na našich kopačkách a snažiť sa kombinačnou hrou prekonať súpera. S predvedenou hrou do 35 minúty som bol veľmi spokojný a prekvapený, ako chlapci k plneniu povinností na ihrisku pristúpili. Po množstve nepremenych šancí v prvom polčase sme schádzali z ihriska s jednogólový náskokom. Po zmene strán nastúpilo úplne iné mužstvo a vlastnými chybami sme si  zápas prehrali."

PRÍCHODY - ODCHODY:

Realizačný tím dorastu má v pláne do začiatku súťaže (15.kolo III.liga Šarišská, 1.apríl 2017 o 10 h., v Novej Ľubovni so Starou Ľubovňou) doplniť káder o brankára, dvoch záložníkov a útočníka. V priebehu nasledujúceho týždňa sa transféry vykryštalizujú a o menách budem informovať.

Michala Haladeja a Peter Vavrek oznámili koniec aktívnej činnosti...

JESEŇ 2016

STRELCI DORASTU po 14.kole (18 gólov)

7 - Rastislav Sabol, 3 - Vladimír Kaleja I, Mikuláš Dužda, 2 - Lukáš Vodička, 1 - Svorad Andraščík, Roland Janega, Michal Haladej,

BILANCIA DORASTU OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY po 14.kole: 11.miesto, 11 bodov

DOMA: 7 2 1 4  10:16, 7 bodov, 14 mínusových bodov,

VONKU: 7 1 1 5  8:28, 4 body, 4 plusové body.

ÚTOK 12.miesto: 18 strelených gólov, OBRANA 12.miesto: 44 inkasovaných gólov.

PREHĽAD VŠETKÝCH STRETNUTÍ DORASTU OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY V SÚŤAŽNOM ROČNÍKU 2016/17

7.kolo: Chmiňany vonku 0:3,

8.kolo: FAMT Prešov doma 3:4, góly: Rastislav Sabol  2  (1 z 11 m), Svorad Andraščík,

9.kolo: Malý Šariš vonku 4:5, góly: Mikuláš Dužda 2, Roland Janega, Lukáš Vodička,

10.kolo: Brezovica vonku 0:9,

11.kolo: Sabinov doma 1:2, gól: Michal Haladej,

12.kolo: Chminianska Nová Ves vonku 1:4, gól: Lukáš Vodička,

13.kolo: Dulová Ves doma 1:1, gól: Rastislav Sabol,

14.kolo: Čirč doma 2:7, góly: Rastislav Sabol 2.

TRÉNER DORASTU OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHALANY - Jakub HARČÁR, VEDÚCI MUŽSTVA -  Rastislav SABOL.