FK SVIT - OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY 1:4 (1:1)

Lukáš Chovan - Ján Jopek, Michal Baka, Michal Dubecký (C), Jakub Harčár - Ivan Pončák, Eduard Šimko, Lukáš Olejár, Tomáš Mikluš - Erik Kapráľ, Peter Jačišin,

striedali: Ján Janič, Ivan Bednár, Richard Zošš,

nenastúpil: Martin Kapráľ - Erik Némethy,

chýbali: Alexander Kaščák - Lukáš Hudy, Dušan Kozák,

góly: góly: 32.T.Lajčák resp.38.Lukáš Olejár,55.M.Baka, 67.M.Dubecký, 82.E.Kapráľ

tréner: Ondrej Desiatnik, vedúci mužstva: Jaroslav Švec,

STRETNUTIE PRED 155 DIVÁKMI ROZHODOVALI: HR: Michal Zvolánek, A1: Slavomíra Mišková, A2: Simeon Vass, delegát: Ladislav Barvirčák.

KOMENTÁR K ZÁPASU

Studený front priniesol do Svitu zatiahnutú oblohu s minimálnou viditeľnosťou, prudký dážď už pri otvorení zápasu, neskôr prietrž mračien a keď v tesnej blízkosti štadióna udrel blesk hlavný rozhodca v 62.minúte stretnutie kvôli bezpečnosti hráčov na desať minút prerušil. To sme už však vyhrávali 2:1 a do záveru sme ešte skóre dvakrát prikrášlili.

Súpera sme od prvých minút zatlačili na jeho polovicu, loptu sme Svitu príliš nepožičiavali a Lukáš Olejár nastrelil brvno. Paradoxne však po ojedinelom útoku sa centrovaná lopta ocitla v našej bránke. Druhá strela Lukášovi Olejárovi už však vyšla a do šatní sa odchádzalo remízovo.

Po prestávke sme sa presadili trikrát veľmi peknými gólmi zo štandardných situácií, súper vyloženú príležitosť nemal.

Ďakujeme asi tridsiatke našich priaznivcov, ktorí prišli našich hráčov povzbudiť až pod Tatry.

Výsledky 3.kola III.ligy Východ VsFZ, streda 6.augusta 2017 o 17 h.:

Svit - Šarišské Michaľany 1:4, Vranov - Prešov B 2:1, FK Košice - Rožňava 0:2, Giraltovce - Veľké Revištia 1:1, Snina - Lipany 3:1, Bardejovská Nová Ves - Sabinov 2:0, Plavnica - Stropkov 09.08., Svidník - Krompachy 10.09..

2.kolo: Snina doma 2:1, góly: Peter Jačišin, Tomáš Mikluš,

3.kolo: Svit vonku 4:1, góly: Lukáš Olejár, Michal Baka, Michal Dubecký, Erik Kapráľ,

STRELCI OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY (6 gólov):

2 góly: Peter Jačišin, 1 gól: Tomáš Mikluš, Lukáš Olejár, Michal Baka, Michal Dubecký, Erik Kapráľ

brankári: Lukáš Chovan, Martin Kapráľ, Alexander Kaščák,

obrancovia: Ján Jopek, Jakub Harčár, Ivan Bednár, Michal Baka, Michal Dubecký (C), Ján Janič,

záložníci: Ivan Pončák, Lukáš Olejár, Tomáš Mikluš, Richard Zošš, Eduard Šimko,

útočníci:  Dušan Kozák, Peter Jačišin, Erik Kapráľ, Erik Némethy,