SCHVÁLENÉ PRESTUPY A HOSŤOVANIA ObFZ

12.09.2011 22:54

 

      P R E S T U P2010 september                  
1. LEŠKO Stanislav OFO Lipovce ŠM Fričovce áno   3.9.2010        
2. SEDLÁK Igor OFO Lipovce ŠM Fričovce áno   3.9.2010        
3. SEDLÁK Maroš OFO Lipovce ŠM Fričovce áno   3.9.2010        
4. TRIŠČÍK Kamil OFO Lipovce ŠM Fričovce áno   3.9.2010        
5. GALDUN Pavol Budovateľ Žehňa Slovan Nižná Šebastová áno   3.9.2010 žiak      
6. HEGEDUŠ Lukáš FK Rožkovany FK Dubovica áno   3.9.2010 dorast      
7. DRAŽENSKÝ Jozef Slovan Nižná Šebastová ŠK Kométa Prešov áno   9.9.2010        
8. HUSÁR František OŠFK Šarišské Michaľany Inter Ostrovany áno   10.9.2010        
9. KRIŠ Nikolas FK Šarišské Dravce ŠK Odeva Lipany áno   10.9.2010 žiak      
10. SPIŠÁK Samuel 1.FC Tatran Prešov Sokol Ľubotice áno   16.9.2010 žiak      
11. GLADIŠ Marián FK Kamenica Budovateľ Šarišské Bohdanovce áno   17.9.2010        
12. ROJÁK Peter FC Ražňany Družstevník Jarovnice áno   17.9.2010        
13. ONOFREJ Jakub OŠK Kapušany 1. FC Tatran Prešov áno   17.9.2010 žiak      
14. PORAČ Daniel ŠK Chmeľov FC Ličartovce áno   29.9.2010        
  HOSŤOVANIA 2010 September        
1. PAVLIŠIN Michal TJ Petrovany FK Slovan Kendice áno   6.9.2010 30.6.2011 žiak    
2. BAČA Dávid TJ Nemcovce Elektro-palivá Lipníky áno   9.9.2010 30.6.2011 dorast    
3. VAVREK Damián OFK Stražan Hubošovce Družstevník Šar. Sokolovce -   9.9.2010 30.6.2011 čl. 27/13    
4. PANKIEVIČ Matúš FC Ličartovce FK Kysak áno   10.9.2010 30.6.2011 žiak    
5. TOMKO Ľuboš FK Drienov FK Lemešany áno   10.9.2010 30.6.2011    
6. ANGUŠ Patrik FK SAFI Prešov Slovan Nižná Šebastová áno   10.9.2010 30.6.2011 žiak    
7. DUGAS Lukáš Družstevník Hermanovce Družstevník Ovčie áno   17.9.2010 30.6.2011    
8. HURAJT Dominik ŠK Odeva Lipany FK Šarišské Dravce áno   20.9.2010 30.6.2011 žiak    
9. VALČIŠ Peter FC Ličartovce FK Lemešany áno   22.9.2010 30.6.2011 dorast    
10. ONDERIŠIN František Sokol Ľubotice Družstevník Tulčík áno   24.9.2010 30.6.2011 žiak    
11. POLAČEK Pavol Šľachtiteľ Malý Šariš Budovateľ Žehňa áno   24.9.2010 31.12.2010    
12. GUŽI Marek OŠK Sokol Chmin.N. Ves Družstevník Radatice áno   29.9.2010 30.6.2011    
13. MAKARA Milan ŠK Sedlice Družstevník Miklušovce áno   29.9.2010 31.12.2011 dorast    
14. HLAVATÝ Lukáš FC Ličartovce FK Lemešany áno   30.9.2010 30.6.2011    
15. ZÁBAVA Miroslav Budovateľ Žehňa Slanské Ruská Nová Ves áno   30.9.2010 31.12.2010    
16. KOKOŠKA Ľubomír OŠK Kapušany TJ Nemcovce áno   30.9.2010 30.6.2011    
17. ILIÁŠ Dávid FK Demjata OŠK Kapušany áno   30.9.2010 30.6.2011    
18. LORINCZ Kristián Slavoj Sečovce Slovan Nižná Šebastová áno   30.6.2010 30.6.2011 žiak    
  P R E S T U P2010 október            
1. JACKO Dárius ŠK Odeva Lipany FK Dubovica áno   8.10.2010   žiak    
2. FIALKA Adam FC Pivovar Šariš Veľký Šariš FK SAFI Prešov áno   14.10.2010   žiak    
  P R E S T U P2010 november          
1. MATULAJ Tomáš MFK Slovan Sabinov 1. FC Tatran Prešov áno   30.11.2010   žiak    
  PRESTUPY 2011 OFZ Prešov    
  P R E S T U P2011 január    
Por.číslo PRIEZVISKO Meno z FK do FK áno nie Dátum   Poznámka    
1. TÓTH Dominik FK Čaňa 1.FC Tatran Prešov áno   26.1.2011   žiak    
2. STACH Erik Družstevník Záhradné 1.FC Tatran Prešov áno   26.1.2011   žiak    
  HOSŤOVANIA 2011 JANUÁR Vyjadr.MO    
Por.číslo PRIEZVISKO Meno z FK do FK áno nie Dátum Dokedy Poznámka    
1. HOJSÁK Peter FK Uzovský Šalgov Sokol Hrabkov áno   13.1.2011 30.6.2011    
  P R E S T U P2011 február          
1. TUPTA Ľubomír MFK Slovan Sabinov 1.FC Tatran Prešov áno   9.2.2011   žiak    
2. FEDOR Patrik OŠK Sokol Chmin. Nová Ves 1.FC Tatran Prešov áno   9.2.2011   žiak    
3. JAVORSKÝ Martin 1.FC Tatran Prešov OŠK Kapušany áno   22.2.2011   žiak    
  HOSŤOVANIA 2011 Február    
1. DURKÁČ Patrik Slovan Nižná Šebastová OŠFK Šar. Michaľany -   24.2.2010 30.6.2011    
  P R E S T U P2011 marec          
1. VARGA Tomáš SAFI Prešov Sokol Ľubotice áno   10.3.2011   žiak    
2. LEŠKO Martin OŠK Sokol Chmin. N. Ves 1. FC Tatran Prešov áno   10.3.2011   žiak    
3. GREJTÁK Norbert Družstevník Hermanovce 1. FC Tatran Prešov áno   10.3.2011   žiak    
4. BOMBA Ivan OŠK Sokol Chmin. N. Ves 1. FC Tatran Prešov áno   10.3.2011   žiak    
5. ŠPYRKA Jozef OŠK Sokol Chmin. N. Ves 1. FC Tatran Prešov áno   10.3.2011   žiak    
6. SAXA Dominik Sokol Torysa ŠK Odeva Lipany áno   10.3.2011   žiak    
7. HUDYMAČ Richard Sokol Torysa ŠK Odeva Lipany áno   10.3.2011   žiak    
8. BANÍK Gabriel FC OZEX Solivar Slanské Ruská Nová Ves áno   17.3.2011      
9. ČORBA Damián ŠK Odeva Lipany FK Rožkovany áno   24.3.2011   žiak    
10. ŽELASKO Ján ŠK Kométa Prešov ZŠ Vyšná Šebastová áno   24.3.2011      
11. PUZDER Tomáš Slovan Nižná Šebastová ZŠ Vyšná Šebastová áno   24.3.2011      
12. ANDRAŠČÍK Dušan FC Ražňany FK Demjata áno   24.3.2011      
13. CHOMA Rastislav FC OZEX Solivar Slánske Ruská Nová Ves áno   24.3.2011      
14. PETRO Martin FC OZEX Solivar Slánske Ruská Nová Ves áno   24.3.2011      
15. HURAJT Peter FC OZEX Solivar Družstevník Žipov áno   31.3.2011        
16. BELY Jaroslav OK Chmiňany Budovateľ Žehňa áno   31.3.2011      
17. FIALKA Rastislav FC OZEX Solivar Budovateľ Žehňa áno   31.3.2011      
18. ĽAŠ Ján Slovan Nižná Šebastová ŠK Kométa Prešov áno   31.3.2011      
19. DŽUBÁK Maroš FK Rožkovany ŠK Odeva Lipany áno   31.3.2011   žiak    
20. DLUGOŠ Dušan Družstevník Jarovnice MFK Slovan Sabinov áno   31.3.2011   žiak    
21. KOSTOLNÍK Viliam FK Kojatice MFK Slovan Sabinov áno   31.3.2011   žiak    
22. KAKAŠČÍK Alex FK Záborské 1.FC Tatran Prešov áno   31.3.2011   žiak    
23. ZUSKO Slavomír 1.FC Tatran Prešov Slovan Kendice áno   31.3.2011   žiak    
24. PRIBULA Matúš FK SAFI Prešov FK Demjata áno   31.3.2011      
25. PONÍK Ján FC Ličartovce ŠK Gregorovce áno   31.3.2011   žiak    
26. FIALKA Tomáš TJ Petrovany FK Drienov áno   31.3.2011   žiak    
27. KRAVEC Matej Družstevník Jarovnice FC Ražňany áno   31.3.2011   dorast    
28. CHRUST Juraj Slovan Nižná Šebastová Družstevník Víťaz áno   31.3.2011    
     
  HOSŤOVANIA 2011 MAREC    
1. KOLÁRIK Maroš Družstevník Tulčík OŠK Sokol Chmin.N. Ves áno   10.3.2011 31.12.2011    
2. GAJDOŠ Kristián Družstevník Hermanovce Družstevník Jarovnice áno   10.3.2011 30.6.2011    
3. LUKÁČ Slavomír OŠK Kapušany Družstevník Radatice áno   10.3.2011 31.7.2011    
4. KOZÁK Juraj ŠM Fričovce FK Kojatice áno   17.3.2011 30.6.2011    
5. GUŽI Jozef OŠK Sokol Chmin.N. Ves Družstevník Hermanovce áno   17.3.2011 30.6.2011      
6. KERESTEŠ Daniel Budovateľ Žehńa OŠK Kapušany áno   17.3.2011 30.6.2011    
7. KRIVÝ Patrik Slovan N. Šebastová 1. FC Tatran Prešov áno   17.3.2011 zrušené žiak    
8. SOPKO Róbert TJ Petrovany Furča Haniska áno   17.3.2011 31.12.2011    
9. MARCIŇÁK Peter Družstevník Jarovnice ŠM Fričovce áno   21.3.2011 31.12.2011    
10. MAKARA Lukáš Budovateľ Žehńa ŠM Dulová Ves áno   24.3.2011 30.6.2011 žiak    
11. ZÁBAVA Miroslav Budovateľ Žehńa Slánske Ruská Nová Ves áno   24.3.2011 30.6.2011    
12. GAJDOŠ Michal Družstevník Víťaz Slánske Ruská Nová Ves áno   24.3.2011 30.6.2011    
13. MICHALEK Jakub Sokol Brezovička Sokol Brezovica áno   24.3.2011 30.6.2011 dorast    
14. TELEPAK Anton Sokol Brezovička Sokol Brezovica áno   24.3.2011 30.6.2011 dorast    
15. GRIČ Vladimír Javorina Krásna Lúka Podhoran Poloma áno   24.3.2011 30.6.2012    
16. TULEJA Juraj FK Uzovský Šalgov FC Ražňany áno   24.3.2011 30.6.2011    
17. ALBERT Radovan Slovan Pečovská Nová Ves FC Ražňany áno   24.3.2011 30.6.2011    
18. PAVÚK Peter FC Ražňany FK Demjata áno   24.3.2011 31.7.2011    
19. SOLÁR Samuel FC Ražňany FK Uzovský Šalgov áno   24.3.2011 30.6.2012 žiak    
20. AMRICH Lukáš ŠM Dulová Ves Družstevník Radatice áno   24.3.2011 31.12.2011    
21. ADAMOVIČ Michal TJ Nemcovce ZŠ Vyšná Šebastová áno   24.3.2011 30.6.2011    
22. NOVÁK Martin TŠK Terňa ŠK Kométa Prešov áno   24.3.2011 30.6.2012    
23. ŠOLTÉS Peter OŠFK Šar. Michaľany ŠK Kométa Prešov áno   24.3.2011 30.6.2011    
24. MIHOK Pavol FC Ražňany FK Uzovský Šalgov áno   24.3.2011 30.6.2011    
25. KENDICKÝ Ondrej OK Chmiňany OŠK Sokol Chmin.N. Ves áno   24.3.2011 31.12.2011 dorast    
26. SEMAN Kamil OŠFK Šar. Michaľany Družstevník Šar. Sokolovce áno   24.3.2011 30.6.2011    
27. KLIMKO Stanislav Slovan N. Šebastová OŠFK Šar. Michaľany áno   25.3.2011 30.6.2011    
28. HORVÁTH Marek Slovan N. Šebastová Furča Haniska áno   31.3.2011 30.6.2011    
29. KOZÁK Ondrej ŠM Fričovce FK Kojatice áno   31.3.2011 30.6.2011    
30. ŠKVARLA Samuel FC Ražňany FK Uzovský Šalgov áno   31.3.2011 30.6.2014    
31. ŠKVARLA Emanuel FC Ražňany FK Uzovský Šalgov áno   31.3.2011 30.6.2016    
32. KUNDĽA Richard Družstevník Rokycany Budovateľ Žehňa áno   31.3.2011 30.6.2011    
33. BAČA Patrik Javorina Krásna Lúka Podhoran Poloma áno   31.3.2011 30.6.2011    
34. JAKUBČO Martin Družstevník Žipov Slánske Ruská Nová Ves áno   31.3.2011 31.12.2011    
35. LORINC Tomáš ŠM Dulová Ves ŠK Kométa Prešov áno   31.3.2011 30.6.2011    
36. VOZÁR Peter ŠM Fričovce FK SAFI Prešov áno   31.3.2011 30.6.2012    
37. DUPKALA Rudolf Slánské Ruská Nová Ves Budovateľ Žehňa áno   31.3.2011 30.6.2011    
38. MRUZ Erik Družstevník Radatice Družstevník Rokycany áno   31.3.2011 zrušené dorast    
39. ANDERKO Stanislav Družstevník Jarovnice Družstevník Šar. Sokolovce áno   31.3.2011 30.6.2011    
40. ŠTOFANÍK Julián FK Uzovský Šalgov Družstevník Šar. Sokolovce áno   31.3.2011 30.6.2011    
41. VASKO Vlastimil TSK Terňa Družstevník Šar. Sokolovce áno   31.3.2011 30.6.2012    
42. LIPTÁK Ján Sokol Hrabkov OŠK Kapušany áno   31.3.2011 30.6.2011    
43. FERENC Marek Elektro-palivá Lipníky TJ Nemcovce áno   31.3.2011 zrušené    
44. FERENC Marek TJ Nemcovce ŠK Chmeľov áno   31.3.2011 30.6.2011    
45. ŠČECINA Daniel Družstevník Tulčík ŠK Chmeľov áno   31.3.2011 30.6.2011    
46. ĎURKÁČ Ivo ZŠ Vyšná Šebastová FK Kokošovce áno   31.3.2011 31.12.2011    
47. GLADIČ Peter TJ Nemcovce OŠK Kapušany áno   31.3.2011 30.6.2012 žiak    
48. REŠETÁR Radoslav TJ Nemcovce OŠK Kapušany áno   31.3.2011 30.6.2012 žiak    
49. MATIA Peter Javorina Krásna Lúka Sokol Brezovica áno   31.3.2011 30.6.2012    
50. HUDÁK Ľuboš OŠK Kapušany Elektro-palivá Lipníky áno   31.3.2011 30.6.2011    
51. BAČA Peter TJ Nemcovce Elektro-palivá Lipníky áno   31.3.2011 30.6.2011 dorast    
52. ŠKVARLA Pavol Družstevník Šar. Sokolovce OFK Uzovce áno   7.4.2011 30.6.2012 dorast    
53. KUPČÍK Andrej Sokol Brezovička Sokol Brezovica áno   7.4.2011 30.6.2012 žiak    
54. HRICIŠIN Jakub Podhoran Poloma Sokol Brezovica áno   7.4.2011 30.6.2011 žiak    
  P R E S T U P2011 júl    
1. BUBANEC Dominik FA Miniliga talentov Prešov FAMT Prešov áno   1.7.2011   žiak    
2. JANIČKO Adam FA Miniliga talentov Prešov FAMT Prešov áno   1.7.2011   žiak    
3. MIHALČIN Miroslav FA Miniliga talentov Prešov FAMT Prešov áno   1.7.2011   žiak    
4. TUKA Samuel FA Miniliga talentov Prešov FAMT Prešov áno   1.7.2011   žiak    
5. VASILENKO Adam FA Miniliga talentov Prešov FAMT Prešov áno   1.7.2011   žiak    
6. CISKO Martin FA Miniliga talentov Prešov FAMT Prešov áno   1.7.2011   žiak    
7. PISKO Jozef FA Miniliga talentov Prešov FAMT Prešov áno   1.7.2011   žiak    
8. PETRO Sebastián FA Miniliga talentov Prešov FAMT Prešov áno   1.7.2011   žiak    
9. TOMKO Erik FA Miniliga talentov Prešov FAMT Prešov áno   1.7.2011   žiak    
10. KOPAŇA Richard FA Miniliga talentov Prešov FAMT Prešov áno   1.7.2011   žiak    
11. KOČIŠ Filip FA Miniliga talentov Prešov FAMT Prešov áno   1.7.2011   žiak    
12. MEDOŇ Kristián FA Miniliga talentov Prešov FAMT Prešov áno   1.7.2011   žiak    
13. DŽUBINSKÝ Tomáš FA Miniliga talentov Prešov FAMT Prešov áno   1.7.2011   žiak    
14. SONTAG Richard FA Miniliga talentov Prešov FAMT Prešov áno   1.7.2011   žiak    
15. MUCHA Samuel Ján 1.FC Tatran Prešov FC Nitra áno   1.7.2011   žiak    
16. FEŇUŠKO Martin FK Drienov FC Ličartovce áno   13.7.2011      
17. BUZOGAŇ Stanislav FK Lemešany FC Ličartovce áno   13.7.2011      
18. HLAVATÝ Lukáš FC Ličartovce FK Lemešany áno   14.7.2011      
19. FROLICH Jozef Slovan Pečovská Nová Ves Družstevník Hermanovce áno   14.7.2011      
20. SONTAG Ján Sokol Brezovička Sokol Brezovica áno   14.7.2011   žiak    
21. FERKO Dávid Budovateľ Žehňa ŠK FC Červenica áno   14.7.2011   dorast    
22. KALEJA Milan Družstevník Jarovnice Inter Ostrovany áno   14.7.2011      
23. KOČÍK Matúš FC OZEX Solivar OŠFK Šar. Michaľany -   15.7.2011   čl.27/13    
24. ČUCHTA Richard FC OZEX Solivar Družstevník Miklušovce -   15.7.2010   čl.27/13    
25. PAVÚK Peter FC Ražňany FK Demjata áno   15.7.2011      
26. FICKO Peter TJ Petrovany FK Demjata áno   15.7.2011      
27. GUŽI Jozef OŠK Sokol Chmin. N. Ves Družstevník Hermanovce áno   20.7.2011      
28. ADAMOVIČ Michal TJ Nemcovce ZŠ Vyšná Šebastová áno   22.7.2011      
29. GREŠ Mário FC OZEX Solivar OŠFK Šar. Michaľany -   28.7.2011   čl.27/13    
30. VOLANSKÝ Marek TJ Petrovany Slovan Kendice áno   29.7.2011   dorast    
31. VYSOČAN Michal Sokol Brezovica ŠK Odeva Lipany áno   29.7.2011   žiak    
32. VAŠÁK Vít Sokol Brezovica ŠK Odeva Lipany áno   29.7.2011   žiak    
33. ADAMKO Dominik Sokol Brezovica ŠK Odeva Lipany áno   29.7.2011   žiak    
34. MARTOŇÁK Tomáš Sokol Brezovica ŠK Odeva Lipany áno   29.7.2011   žiak    
  HOSŤOVANIA 2011 Júl    
1. FELČÍK Martin Sokol Ľutina Slovan Pečovská Nová Ves -   14.7.2011 30.6.2012 čl.27/13    
2. FERKO Vladimír Budovateľ Žehńa ŠK FC Červenica áno   14.7.2011 30.6.2013 žiak    
3. KLOBUŠOVSKÝ Slavomír OŠK Kapušany Slanské Ruská Nová Ves áno   14.7.2011 30.6.2012    
4. SOBOTA Dominik ŠK Gregorovce Družstevník Šar. Sokolovce   14.7.2011   nie je súhlas    
5. SOBOTA Vladimír ŠK Gregorovce Družstevník Šar. Sokolovce   14.7.2011   nie je súhlas    
6. HURNÝ Marián Slovan N.Šebastová OŠFK Šar. Michaľany -   15.7.2011 30.6.2012 čl.27/13    
7. DOLINSKÝ Martin ZŠ Vyšná Šebastová Slánske Ruská Nová Ves áno   15.7.2011 31.12.2011    
8. SOCHOVIČ Zdenko Furča Haniska ŠK Gregorovce áno   19.7.2011 30.6.2012    
9. MAŤAŠ Matúš Družstevník Tulčík OŠK Kapušany áno   22.7.2011 30.6.2012    
10. DLUGOŠ Dominik TJ Nemcovce OŠK Kapušany áno   22.7.2011 30.6.2012    
11. KERESTEŠ Daniel Budovateľ Žehńa OŠK Kapušany áno   22.7.2011 31.12.2011    
12. KRIVÝ Patrik Slovan N. Šebastová ZŠ Vyšná Šebastová áno   25.7.2011 30.6.2012 čl.27/13    
13. HOVANEC Dávid FK Kamenica FK Demjata áno   25.7.2011 30.12.2011    
14. KLIMOVIČ Martin ŠK Kométa Prešov ZŠ Vyšná Šebastová -   25.7.2011 31.1.2012 čl.27/13    
15. DUDA Milan Slovan N. Šebastová ZŠ Vyšná Šebastová áno   25.7.2011 30.6.2012 čl.27/13    
16. BEDNÁR Igor FK Demjata Sokol Janov áno   25.7.2011 31.12.2011    
17. ŠOLTIS Martin Družstevník Rokycany Sokol Janov áno   25.7.2011 30.6.2012    
18. HREHOR Roman Slovan N. Šebastová ŠM Dulová Ves -   26.7.2011 30.6.2012 čl.27/13    
19. TULEJA Juraj FK Uzovský Šalgov FC Ražňany áno   26.7.2011 30.6.2012    
20. FEKETE Filip FK Uzovský Šalgov FC Ražňany áno   26.7.2011 30.6.2012    
21. ALBERT Zdenko Slovan Pečovská Nová Ves FC Ražňany áno   26.7.2011 30.12.2011    
22. ALBERT Radovan Slovan Pečovská Nová Ves FC Ražňany áno   26.7.2011 30.12.2011    
23. ČORBA Dušan Sokol Janov Rružstevník Žipov áno   28.7.2011 30.6.2012    
24. KALEJA Ladislav OŠK Kapušany Rružstevník Žipov áno   28.7.2011 30.6.2012    
25. STRAKA Jozef Slovan N. Šebastová OŠFK Šar. Michaľany áno   28.7.2011 30.6.2012 čl.27/13    
26. DURKÁČ Patrik Slovan N. Šebastová OŠFK Šar. Michaľany áno   28.7.2011 30.6.2012 čl.27/13    
27. IVANKO Miroslav FK Kokošovce FK Záborské áno   29.7.2011 30.6.2012    
28. PANKVIEVICZ Šimon FK Kokošovce FK Záborské áno   29.7.2011 30.6.2012    
29. ŽARNAY Jakub Slovan N. Šebastová Šľachtiteľ Malý Šariš áno   29.7.2011 30.6.2012    
30. BEDNÁR Peter FK Demjata Sokol Janov áno   29.7.2011 31.12.2011    
31. ŠIMOČKO Matúš ZŠ Vyšná Šebastová Furča Haniska áno   30.7.2011 30.6.2012    
32. BUČEK Jakub OŠK Kapušany Furča Haniska áno   30.7.2011 30.6.2012    
33. HERMANOVSKÝ Jozef Slovan N. Šebastová TJ Nemcovce áno   30.7.2011 30.6.2012    
34. LIPINER Jakub ŠM Dulová Ves FK Kokošovce áno   30.7.2011 zrušené    
35. ŠOLTES Peter FK Kojatice FC Pivovar Šariš Veľký Šariš áno   30.7.2011 30.11.2011    
  P R E S T U P2011 august    
1. KIPIKAŠA Tomáš OŠFK Šarišské Michaľany Požiarnik Medzany áno   3.8.2011      
2. BOTKO Martin FC OZEX Solivar FK Kamenica áno   3.8.2011      
3. ČIRČ Adrián FC Ražňany Požiarnik Medzany áno   3.8.2011      
4. ŠOLTÉS Peter OŠFK Šarišské Michaľany ŠK Kométa Prešov áno   3.8.2011      
5. GAĽA Kristián FK Kokošovce ŠM Dulová Ves áno   3.8.2011      
6. MRÁZ Kristián Slovan Kendice FK Kokošovce áno   3.8.2011   žiak    
7. ZUSKO Slavomír Slovan Kendice TJ Petrovany áno   3.8.2011      
8. VAŇO Kristián FC Pivovar Šariš Veľký Šariš Požiarnik Medzany áno   3.8.2011   žiak      
9. MARHEVSKÝ Matúš FC Pivovar Šariš Veľký Šariš Požiarnik Medzany áno   3.8.2011   žiak    
10. KIPIKAŠA Dávid OŠFK Šarišské Michaľany Požiarnik Medzany áno   3.8.2011   žiak    
11. GLADIŠ Adam ŠK Odeva Lipany FK Kamenica áno   3.8.2011   žiak    
12. HURAJT Dominik ŠK Odeva Lipany FK Šarišské Dravce áno   4.8.2011   žiak    
13. KARDOHELI Daniel TJ Nemcovce ŠK Chmeľov áno   4.8.2011      
14. ONDER Štefan TJ Nemcovce ŠK Chmeľov áno   4.8.2011      
15. ONDER Peter TJ Nemcovce ŠK Chmeľov áno   4.8.2011      
16. KATUŠČÁK Vladimír AFK 93 Prešov Družstevník Šarišské Sokolovce áno   5.8.2011      
17. PONÍK Richard Stražan Hubošovce Družstevník Šarišské Sokolovce áno   5.8.2011      
18. LUKÁČ Martin FK Šarišské Dravce ŠK Odeva Lipany áno   5.8.2011   žiak    
19. HOVANČÍK Matej FK Šarišské Dravce ŠK Odeva Lipany áno   5.8.2011   žiak    
20. KRAJŇAK Dominik TFK Terňa OFK Uzovce áno   5.8.2011   žiak    
21. MRÁZ Michal Slovan Kendice FK Kokošovce áno   5.8.2011   žiak    
22. LEŠKO Peter OŠK Sokol Chmin. N. Ves FK Široké áno   5.8.2011      
23. DUŽDA Dezider Inter Ostrovany OŠFK Šar. Michaľany áno   5.8.2011   žiak  
24. BUJŇAK Erik ŠK Odeva Lipany AŠZ Torysa áno   5.8.2011   žiak    
25. NOVOTNÝ Ján MFK Slovan Sabinov Požiarnik Medzany áno   5.8.2011   žiak    
26. GOLODŽEJ Dávid Stražan Hubošovce Družstevník Šarišské Sokolovce áno   5.8.2011   žiak    
27. VAVREK Damián Stražan Hubošovce Družstevník Šarišské Sokolovce áno   5.8.2011   žiak    
28. FRIŠTYK Kristián FK Záborské FAMT Prešov áno   10.8.2011   žiak    
29. ANGUŠ Patrik FK SAFI Prešov 1.FC Tatran Prešov áno   11.8.2011   žiak    
30. STREDŇÁK Peter FK OZEX Solivar FK Kokošovce áno   11.8.2011      
31. SAMSELY Vratko Družstevník Jarovnice MFK Slovan Sabinov áno   11.8.2011   žiak    
32. JUDA Ján Družstevník Jarovnice MFK Slovan Sabinov áno   11.8.2011   žiak    
33. PREČUCH Martin 1.FC Tatran Prešov OK Chmiňany áno   11.8.2011   žiak    
34. GUZANIČ Adam AFK 93 Prešov Šľachtiteľ Malý Šariš -   11.8.2011   čl.27/13    
35. GOČ Martin FC OZEX Solivar Šľachtiteľ Malý Šariš -   11.8.2011   čl.27/13    
36. PRIBULA Lukáš OŠFK Šarišské Michaľany Požiarnik Medzany áno   11.8.2011      
37. ZOŠŠ Richard OFK Uzovce 1.FC Tatran Prešov áno   12.8.2011   žiak    
38. KOČAN Viliam FK Drienov 1.FC Tatran Prešov áno   12.8.2011   žiak    
39. VAŇO Dávid FC Pivovar Šariš Veľký Šariš Požiarnik Medzany áno   16.8.2011   žiak    
40. SKOLODA Roman FC Pivovar Šariš Veľký Šariš Požiarnik Medzany áno   16.8.2011   žiak    
41. LUKÁČ Igor OŠFK Šarišské Michaľany Požiarnik Medzany áno   18.8.2011      
42. DŽAČOVSKÝ Kevin Družstevník Šarišské Sokolovce OŠFK Šarišské Michaľany áno   23.8.2011      
43. MATEJ Richard Šľachtiteľ Malý Šariš OŠK Sokol Chmin. Nová Ves áno   25.8.2011   žiak    
44. VAŠKO Jozef OŠK Sokol Chmin. N. Ves Šľachtiteľ Malý Šariš áno   30.8.2011   dorast    
  HOSŤOVANIA 2011 August    
1. BILÝ Bohuslav Inter Ostrovany Požiarnik Medzany áno   2.8.2011 31.7.2012    
2. CHLEBUŠ Andrej TŠK Terňa FK Demjata áno   2.8.2011 30.6.2012 dorast    
3. VALIČEK Matej Družstevník Tulčík FK Demjata áno   2.8.2011 30.6.2012 dorast    
4. MARCIN Daniel OŠK Kapušany FK Demjata áno   2.8.2011 30.6.2012    
5. PISKURA Maroš TŠK Terňa ŠK Gregorovce áno   3.8.2011 30.6.2012    
6. ŠIMČÍK Erik FK Uzovský Šalgov FC Ražňany áno   3.8.2011 30.6.2013 dorast    
7. ZBORAY Pavol FK Uzovský Šalgov FC Ražňany áno   3.8.2011 30.6.2012 dorast    
8. OĽŠAVSKÝ Peter Družstevník Tulčík FK Demjata áno   3.8.2011 30.6.2012    
9. STAVAČ Martin Šľachtiteľ Malý Šariš Sokol Hrabkov áno   3.8.2011 30.6.2012    
10. KOLOZSY Marián Slanské Ruská Nová Ves Sokol Hrabkov áno   3.8.2011 30.6.2012    
11. KIKTAVÝ Ján Sokol Brezovica Sokol Brezovička áno   3.8.2011 30.7.2012    
12. PONÍK Marián Stražan Hubošovce ŠK Gregorovce áno   3.8.2011 30.6.2013    
13. SVOBODA Marián Družstevník Jakubovany Požiarnik Medzany áno   3.8.2011 30.6.2013    
14. BOCKO Gabriel Slovan N. Šebastová ŠK Kométa Prešov áno   3.8.2011      
15. ŠIŠOVSKÝ Daniel Šľachtiteľ Malý Šariš ŠK Kométa Prešov áno   3.8.2011 30.6.2012    
16. REĽOVSKÝ Tomáš Šľachtiteľ Malý Šariš ŠK Kométa Prešov áno   3.8.2011 30.6.2012    
17. ŠOLTÉS Peter Šľachtiteľ Malý Šariš ŠK Kométa Prešov áno   3.8.2011 30.6.2012    
18. STRAKA Juraj Šľachtiteľ Malý Šariš ŠK Kométa Prešov áno   3.8.2011 30.6.2012    
19. JENČA Anton Šľachtiteľ Malý Šariš Družstevník Župčany áno   3.8.2011 30.6.2012    
20. PIGA Michal TJ Petrovany FK Slovan Kendice áno   3.8.2011 30.6.2012 žiak  
21. SABOL Daniel Slanské Ruská Nová Ves ŠM Dulová Ves áno   3.8.2011 30.6.2012 žiak    
22. GUŽI Marek OŠK Sokol Chmin.N. Ves Družstevník Radatice áno   4.8.2011 30.6.2012    
23. BEDNÁR František OŠK Kapušany FAMT Prešov áno   4.8.2011 30.6.2012    
24. JAVORSKÝ Martin OŠK Kapušany FAMT Prešov áno   4.8.2011 30.6.2012    
25. GREŠÁK Matej Družstevník Tulčík FAMT Prešov áno   4.8.2011 30.6.2012    
26. LEŠKO Libor ZŠ Vyšná Šebastová Sokol Ľubotice áno   4.8.2011 30.6.2012 žiak    
27. ŠIMA Milan TJ Petrovany OŠK Sokol Chmin.N. Ves áno   4.8.2011 30.6.2012    
28. BOBAK Gabriel Slovan N. Šebastová OŠK Sokol Chmin.N. Ves áno   4.8.2011 30.6.2012    
29. PAĽO Martin Slovan N. Šebastová Sokol Ľubotice áno   4.8.2011 30.6.2015 žiak    
30. PAĽA Vladimír TJ Nemcovce ŠK Chmeľov áno   4.8.2011 30.6.2012    
31. TOMÁŠ Patrik TJ Nemcovce ŠK Chmeľov áno   4.8.2011 30.6.2012    
32. KOČIŠČÁK Patrik TJ Nemcovce ŠK Chmeľov áno   4.8.2011 30.6.2012    
33. ELIÁŠ Peter TJ Nemcovce ŠK Chmeľov áno   4.8.2011 30.6.2012    
34. VARGA Michal FC Ličartovce FK Lemešany áno   4.8.2011 30.6.2013 žiak    
35. KUŠNÍR Matej FC Ličartovce FK Lemešany áno   4.8.2011 30.6.2013 žiak    
36. MAGÁČ Juraj ŠK Kométa Prešov FK Lemešany áno   4.8.2011 31.1.2012    
37. RUSINKO Matúš Družstevník Žipov Družstevník Rokycany áno   4.8.2011 zrušené    
38. SABADOŠ Marcel Budovateľ Šar. Bohdanovce FK Drienov áno   4.8.2011 30.6.2012 dorast    
39. ŽIHALA Mário FK Dubovica 1.FK Krivany áno   4.8.2011 30.6.2012    
40. LIČÁK Lukáš OŠK Kapušany Slanské Ruská Nová Ves áno   4.8.2011 30.6.2012    
41. MARIÁN Jakub Sokol Ľubotice Družstevník Radatice áno   4.8.2011 30.6.2012    
42. HOJSÁK Peter FK Uzovský Šalgov OŠK Kapušany áno   4.8.2011 31.12.2011    
43. JURA Kristián FK Uzovský Šalgov FC Ražňany áno   5.8.2011 30.6.2013 dorast    
44. KOMKA Martin Slovan N. Šebastová Družstevník Tulčík áno   5.8.2011 30.6.2012    
45. MAGÁČ Peter FK Široké TJ Petrovany áno   5.8.2011 30.6.2012 dorast    
46. VASKO Vlastimil Družstevník Šar. Sokolovce TŠK Terňa áno   5.8.2011 ukončené    
47. VAŠKO Vladimír ŠK Gregorovce TŠK Terňa áno   5.8.2011 30.6.2012    
48. TOMEČKO Patrik FK Drienov TJ Petrovany áno   5.8.2011 30.6.2012    
49. HUDÁK Peter Družstevník Radatice FK Demjata áno   5.8.2011 30.6.2012    
50. SEMAN Kamil OŠFK Šar. Michaľany Družstevník Šar. Sokolovce áno   5.8.2011 30.6.2012    
51. VOĽANSKÝ Pavol Slovan Pečovská Nová Ves Družstevník Šar. Sokolovce áno   5.8.2011 30.6.2012    
52. KLOBUŠOVSKÝ Daniel Slanské Ruská Nová Ves Družstevník Šar. Sokolovce áno   5.8.2011 30.12.2011    
53. BOTKO Jakub OŠK Kapušany ŠK Chmeľov áno   5.8.2011 30.6.2012    
54. VEREŠPEJ Peter OŠK Kapušany ŠK Chmeľov áno   5.8.2011 30.6.2012    
55. LIPTÁK Ján Sokol Hrabkov OŠK Kapušany áno   5.8.2011 30.6.2012    
56. KOČIŠKO Marek TJ Petrovany Furča Haniska áno   6.8.2011 30.6.2012    
57. HUSOVSKÝ Daniel Slanské Ruská Nová Ves Budovateľ Šar. Bohdanovce áno   4.8.2011 30.6.2011    
58. HOVANČÁK Samuel Sokol Hrabkov FK Široké áno   5.8.2011 30.6.2013 dorast    
59. JURČIŠIN Šimon Sokol Hrabkov FK Široké áno   5.8.2011 30.6.2013 dorast    
60. LIPTÁK Patrik Sokol Hrabkov FK Široké áno   5.8.2011 30.6.2013 dorast    
61. MARCINKO Michal OŠFK Šar. Michaľany FK Široké áno   5.8.2011 31.12.2011    
62. FARKAŠ Ján Družstevník Jakubovany FK Široké áno   5.8.2011 31.12.2011    
63. JURČIŠIN Jozef Sokol Hrabkov FK Široké áno   5.8.2011 31.7.2012 dorast    
64. STAŠ Adrián MFK Slovan Sabinov OŠFK Šar. Michaľany áno   5.8.2011 30.6.2012 žiak    
65. LUKÁČ Martin MFK Slovan Sabinov OŠFK Šar. Michaľany áno   5.8.2011 30.6.2012 žiak    
66. ADAMČÍK Jakub OŠK Sokol Chmin.N. Ves OK Chmiňany áno   5.8.2011 30.6.2012 žiak    
67. KANAŠ Patrik OŠK Kapušany Rozvoj Pušovce áno   5.8.2011 30.6.2012 žiak    
68. ČECH Matej Družstevník Víťaz FK Široké áno   5.8.2011 30.6.2012 žiak    
69. KUNDEK Roland FAMT miniliga talentov Prešov FK Široké áno   5.8.2011 30.6.2012 žiak    
70. STRAKA Martin 1.FC Tatran Prešov FK Široké áno   5.8.2011 30.6.2012 žiak    
71. VAŇO Dávid FK Demjata OFK SIM Raslavice áno   5.8.2011 30.62012 žiak    
72. VAVREK Tadeáš Družstevník Tulčík FK Demjata áno   5.8.2011 30.6.2012 žiak      
73. MAZUR Peter TJ Nemcovce OŠK Kapušany áno   5.8.2011 30.6.2012 žiak      
74. MATEJ Patrik TJ Nemcovce OŠK Kapušany áno   5.8.2011 30.6.2012 žiak      
75. PÁSTOR Dávid TJ Nemcovce OŠK Kapušany áno   5.8.2011 30.6.2012 žiak    
76. KOMARA Joachim Šľachtiteľ Malý Šariš FK SAFI Prešov áno   8.8.2011 30.6.2012 žiak  
77. LUKÁČ Slavomír OŠK Kapušany Družstevník Radatice áno   8.8.2011 30.6.2012    
78. PETRILA Jaroslav Družstevník Tulčík Družstevník Záhradné áno   9.8.2011 30.6.2012 žiak  
79. TOMEČEK Adam Družstevník Tulčík Družstevník Záhradné áno   9.8.2011 30.6.2012 žiak  
80. KOSTELNÍK Šimon Družstevník Tulčík Družstevník Záhradné áno   9.8.2011 30.6.2012 žiak  
81. GAĽA Dávid Budovateľ Šar. Bohdanovce FK Drienov áno   11.8.2011 30.6.2012 dorast  
82. MIHÁĽ René FK Ličartovce FK Drienov áno   11.8.2011 30.6.2012    
83. DZÚR Jakub FK Lemešany FK Drienov áno   11.8.2011 30.6.2012 dorast  
84. ARON Jozef Sokol Hrabkov Družstevník Víťaz áno   12.8.2011 30.6.2012 dorast  
85. ONDRIA Matúš Sokol Hrabkov Družstevník Víťaz áno   12.8.2011 30.6.2012 dorast  
86. HADBAVNÝ Peter Sokol Hrabkov Družstevník Víťaz áno   12.8.2011 30.6.2012 dorast  
87. JENČA Marek Družstevník Ovčie Družstevník Víťaz áno   12.8.2011 30.6.2012 žiak  
88. MIZERÁK Jozef TJ Lúčka Potoky Slovan Pečovská Nová Ves áno   17.8.2011 30.6.2012 čl.27/13  
89. ŽILKA Tomáš Pokrok Milpoš Slovan Pečovská Nová Ves áno   17.8.2011 30.6.2012 čl.27/13  
90. KARABINOŠ Marek Družstevník Šar. Sokolovce OFK Uzovce áno   19.8.2011 30.6.2012 dorast  
91. FICKO Pavol TJ Petrovany Budovateľ Žehňa áno   20.8.2011 30.6.2012    
92. PISKURA Jakub TŠK Terňa ŠK Gregorovce áno   26.8.2011 30.6.2013 dorast  
93. HARČAR Peter Sokol Janov Sokol Ľubotice áno   26.8.2011 30.6.2012    
94. ORAVEC Peter FK Demjata Sokol Janov áno   31.8.2011 30.6.2012    
95. VASKO Ján TŠK Terňa ŠK Gregorovce áno   31.8.2011 30.6.2013 dorast  
96. MIKOLAJ Jakub TŠK Terňa ŠK Gregorovce áno   31.8.2011 30.6.2013 dorast  
97. ŠEPITKA Michal OŠK Kapušany Šľachtiteľ Malý Šariš áno   31.8.2011 31.12.2011    
98. SOCHOVIČ Tomáš Furča Haniska Družstevník Víťaz áno   11.8.2011 30.6.2012    
99. ŠTEFANÍK Jakub FK SAFI Prešov Družstevník Miklušovce áno   12.8.2011 31.12.2011    
100. SEPEŠI Michal FC Ličartovce FK Lemešany áno   16.8.2011 30.6.2013 žiak  
101. DOLINSKÝ Martin Šľachtiteľ Malý Šariš FK SAFI Prešov áno   17.8.2011 30.6.2012 žiak  
102. KRIŽALKOVIČ Maroš FK Široké Sokol Hrabkov áno   17.8.2011 30.6.2012    
103. GAJDOŠ Radoslav FK Demjata Družstevník Záhradné áno   18.8.2011 30.6.2012 žiak  
104. MIKOLAJ Miroslav Družstevník Jakubovany MFK Slovan Sabinov áno   18.8.2011 30.6.2012 žiak  
105. DZIVÝ Lukáš OŠK Sokol Chmin.N. Ves OK Chmiňany áno   18.8.2011 31.12.2011 dorast  
106. GENČÚR Jakub Podhoran Poloma Sokol Brezovica áno   25.8.2011 30.6.2012 dorast  
107. HRICIŠIN Jakub Podhoran Poloma Sokol Brezovica áno   25.8.2011 30.6.2012 dorast  
108. STRAKA Matúš FK Drienov FC Ličartovce áno   31.8.2011 30.6.2012 dorast  
109. KUŠNÍRIK Jakub Sokol Hrabkov Družstevník Víťaz áno   31.8.2011 30.6.2012 dorast  
   
   
       
   
   
   
   
   
   
       
   
   
       
     
       
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
Späť

Vyhľadávanie

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode

webmaster: Attila Mikloško - http://osfksarisskemichalany.webnode.sk/