MAJSTROVSKÝ ZÁPAS-SENIORI-OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY-TJ DRUŽSTEVNÍK HERMANOVCE

08.04.2012 09:39

OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY-TJ DRUŽSTEVNÍK HERMANOVCE 8:0 (3:0)

Na jeseň sme v Hermanovciach prehrali 2:3 a tak sme sa na tohto nepríjemného súpera zo stredu tabuľky príkladne pripravili. Už v prvej minúte sa na osamoteného Gužíka v bránke rútil Voľanský ale nedal. Postupne vyložené šance nepremenili, Kozák,Mihok,Dic... a tak sa aj hostia osmelili a pokiaľ im stačili skúšali ohroziť Vaška v bránke a dvakrát sa im to aj podarilo. Naše snaženie smerom dopredu konečne ukľudnil v 38.minúte Kubuš a keď sa po priamom kope presadil Durkáč a nakoniec aj Kozák išli sme spokojne do kabín.

Hneď po prestávke naše vedenie poistil Kozák, potom sme súpera trošku pustili dopredu a začal sa náš festival premenených aj nepremených nájazdov na bezmocného brankára hostí. V rozpätí od 62.-64.minúty sme strelili ďalšie tri góly.Dušan Kozák zaznamenal dokonca hattrick. Janko Dic nám v závere ešte predviedol čerešničku na torte, keď sa pohral s brankárom a uštedril mu jasličky.

Pekný útočný futbal, množstvo a aj premenených šancí. Ak počítam aj dve predohrávané kolá na jeseň, tak od 15.kola sme vyhrali všetky zápasy so skóre 21:0. (Pečovská 3:0d,Petrovany 4:0v,Dubovica 4:0d,Nemcove 2:0v,Hermanovce 8:0d). Priblížili sme sa na dosah čelu tabuľky na Fričovce strácame tri body na Demjatu dva body.

OŠFK ŠM : Vaško - Kubuš,Joščák M.,Dubecký,Joščák P. - Štofánik L.,Dic,Durkáč,Mihok - Kozák,Voľanský

striedali:Tomko,Biscák,Kočík,Greš

TJ DH: Gužík-Dugas St.,Oriňák,Gajdoš,Grejták-Pokuta,Karabiňoš,Grejták,Dugas Sl.,-Marinica,Dugas Ma.

Góly:44.,62.,64.Kozák,48.,64.Mihok,43.Durkáč,38.Kubuś,82.Dic.

SPOLU

Kozák 14,Drobňák 8,Vybíral 7,Veterný 5,Durkáč 4,Mihok 3, Štofánik 3, Tomko 3, Kočík 3,Dic 2,Guzík 2, Krivý 1, Marcinko 1, Voľanský 1,Kubuš 1,

- 58 gólov

TABUĽKA PRAVDY

1.Fričovce 14,2.Demjata 13, 3.Š.Michaľany 11, 4.Dubovica 6, 5.Janov 4, 6.Torysa 3, 7.Peč.N.Ves 3, 8.Hermanovce 0, 9.V.Šebastová -6,

10.Ražňany -6, 11.Petrovany -8,12.Miklušovce -10, 13.Nemcovce -12, 14.Žipov -12, 15.Haniska -15, 16.Kojatice -16

Ostatné výsledky

Haniska-Demjata 1:1,Kojatice-Petrovany 2:2, Ražňany-Fričovce 2:4,Žipov-Nemcovce 4:0,Miklušovce-Janov 3:0,Torysa-P.N.Ves 1:1,V.Šebastová-Dubovica 0:2.