FUTBALNET

5. kolo - sobota 6.septembra 2014 o 11 h

versus

OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY - FK TJ SOKOL BREZOVICA 8:1 (4:0)

Konečne mal tréner Michal Marcinko aj plnú lavičku (šesť náhradníkov). Prekvapujúco vysoké víťazstvo posunulo našich žiakov opäť na čelo tabuľky najvyššej regionálnej súťaže s famóznym skóre 35:4. Rastislav Švec strelil z ôsmich gólov úctyhodných sedem. Celkovo zaťažil kontá súperových brankárov v piatich kolách počas 336 - tich minút na hracej ploche už 22 - krát (fantastický priemer každých 15 minút trafil do siete). Rasťo je suverénne na prvom mieste tabuľky strelcov, druhý je František Bíly (Ostrovany - 10), na treťom mieste Benjamín Petruška (Hermanovce - 9).

Pred zápasom:

Do kádra tránera Michala Marcinka pribudli dvaja novoregistrovaní hráči Matej Magda a Patrik Jaco rodáci z nedalekých Ostrovan. Vrátiť do družstva by sa mal už aj mladík s už rok vystaveným registračným preukazom Šimon Rákoš.

Nezáujem šarišskomichaľanskej mládeže o futbal nadalej pretrváva.

Brezovica je v tabuľke na druhom mieste, naše nádeje na treťom.

Ročník 2013/14 1:0 vonku, 4:2 doma.

Po zápase:

Vyjadrenie vedúceho mužstva OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY Rastislava Sabola:

"Hru sme mali počas celého stretnutia pod kontrolou a našu prevahu sme ja strelecky prejavili. Do hry sa po troch mesiacoch zapojil ja Ferko Mika a tréner Marcinko dal v závere príležitosť aj dvom novo registrovaným hráčom"

Vyjadrenie trénera FK TJ Sokol Brezovica Jozefa Fedáka:

"Viacero hráčov nám odišlo do Brezovičky, ktorá buduje žiacku základňu. Takúto vysokú prehru si pri mojom pôsobení na trénerskom poste nepamätám".