FUTBALNET

5. kolo - 7.septembra 2014 o 15:30 h

versus

OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY - FK Pivovar Veľký Sariš 4:0 (2:0)

Aj v nekompletnej zostave (chýbali - Dubecký, Balun, Olejár, Haničák, Král) sme predčili snaživý tím z druhej strany Šarišského hradu po všetkých stránkach. Využívanie krídelných priestorov nám prinášalo množstvo streleckých príležitostí, ktoré však Ferko ani Sedlák nevyužili. Bránku výborného brankár hostí napokon po skvostej prihrávke Adama v 26.minúte krížnou strelou odklial Sedlák. Nádhernú strelu Adama do šibenice z priameho kopu Urban ešte dokázal vytiahnuť, ale na dorážku Baku už bol prikrátky.

Po prestávke nás súper raz ohrozil po rohovom kope, ale strelu zo skrumáže Vaško vyrazil. Postupne sme hru ovládli úplne a zo série nepremených šancí sa dve ešte ujali. Kočík  zoči-voči Urbanovi s pokojom premenil. Potechou futbalového srdca bol "banánik" Adama na 4:0. Až do konca zápasu sme šance ešte pozahadzovali, no vdaka aj za tento pekný výsledok.

Pred zápasom:

Kolektív trénerov Ľubomíra Puháka a Stanislava Zápotockého posilní už v tomto zápase v rámci polročného hosťovania Dávid Gáll z Malého Šariša. Miroslav Král  za červenú kartu v Beloveži má zákaz činnosti na jedeno majstrovské futbalové stretnutie.

Trénerom nášho súpera je v súčasnosti bývalý tréner nášho mužtva dospelých Jozef Košut.

Ročník 2013/14 - doma 1:0, vonku 2:0.