PRÍPRAVNÝ FUTBALOVÝ ZÁPAS - DOSPELÍ

FUTBALNET

SOBOTA 18.02.2017 o 12:30 h. - štadión "UT Sabinov"

versus

SLAVOJ TREBIŠOV (III.liga Východ - 1.miesto) - OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY (IV.liga Sever - 2.miesto) 3:1 (2:1)

góly: Lukáš Jacko, Andrej Jeferemov, Kiril Glušenko resp. Erik Kapráľ

Slavoj Trebišov:

Jakub Giertl – Igor Dragula, Jaroslav Capko, Peter Šuľák, Vladimír Kražel - Lukáš Kulich, Tomáš Opiela, Andrej Jefremov, Juraj Kuchajdík - Lukáš Jacko, Matúš Lorinčák,

striedali: Erik Kolbas - Vlastimír Pačuta, Boris Vereb, Pavol Ruskovský, Lopez Junior Da Silva, Michail Berezovskij, Kiril Glušenko, Edin Mujkovič

tréner: Jozef Škrlík

Martin Kapráľ - Ivan Bednár, Jakub Harčár, Michal Dubecký, Ján Janič - Ivan Pončák, Dominik Haničák, Lukáš Olejár, Erik Némethy - Erik Kapráľ, Peter Jačišin,

striedali: Ján Jopek, Peter Kentoš, Dušan Kozák,

chýbali: Alexander Kaščák - Michal Baka, Roman Kovalčík, Jozef Kovalčík, Ľubomír Kočík,

tréneri: Ľuboš Belejík, Michal Krajník.

Vedúce mužstvo tretej ligy vstúpilo do zápasu so snahou čo najskôr otvoriť skóre (pricestovalo s ôsmimi náhradníkmi a v jeho radoch sa predstavili aj dvaja šikovní Ukrainci, dvaja Srbi a jeden Brazílčan (aj štyria hráči z Jedenástky roka VsFZ 2016 - Giertl, Jacko, Kražel a Lorinčák), no po našom presnom prenesení hry Erik Kapráľ v 10.minúte,  zoči-voči brankárovi nezaváhal. Trebišov sa  snažil o vyrovnanie čo sa mu podarilo o štyri minúty neskôr, keď zblízka po dorážke skóroval Lukáš Jacko. Po tomto momente sme ovládli hru a loptu sme mali dlhé minúty na našich kopačkách, no po ojedinelom protiútoku sa nevinná strela Andreja Jefremova z rohu šestnástky v 28.minúte odrazila od tyčky do siete.

V druhej časti hry sme držali kombinačne stred ihriska, súper sa po získaní lopty presadzoval skôr po krídlach. Dvakrát sme mali možnosť stav vyrovnať, no samostatný prienik za obranu umiestnil Dušan Kozák tesne vedľa a umiestnenú strelu Petra Jašičina vytlačil brankár Slavoja nad bránku. Zhustená, dobre pracujúca obrana Trebišova nám už viac nedovolila a po peknom brvne, neskôr  presne v 85.minúte ešte Kiril Gluščenko uzavrel na konečných 3:1.

Náročný zápas s veľmi kvalitným súperom, gratulujem Trebišovu k víťazstvu...

STRETNUTIE  ROZHODOVALI:

HLAVNÝ ROZHODCA: Patrik Adamčo (Jarovnice), ASISTENT 1: Miloš Hudák (Prešov), ASISTENT 2: Stanislav Vaňo (Sabinov).

PREHĽAD PRÍPRAVNÝCH ZÁPASOV ZIMA 2017:

22.1.2017 - UT Lipany

MFK Giraltovce - OŠFK Šarišské Michaľany 1:2 (0:1), góly: Matúš Digoň (11m) resp. Peter Jačišin 2,

29.1.2017 - UT Sabinov

TJ Družstevník Župčany - OŠFK Šarišské Michaľany, nehralo sa,

05.02.2017 - UT Sabinov

TJ FK Vyšné Opátske - OŠFK Šarišské Michaľany 1:1 (1:1), góly: Róbert Zeher resp. Erik Kapráľ,

12.02.2017 - UT Poprad - Veľká

FK Poprad A/B - OŠFK Šarišské Michaľany 4:5 (2:2), góly: Róbert Ujčík 2, Jozef Tropp, Jakub Diabelko resp. Peter Jačišin 3, Erik Kapráľ, Roman Kovalčík,

19.02.2017 - UT Sabinov

Slavoj Trebišov - OŠFK Šarišské Michaľany 3:1 (2:1), góly: Lukáš Jacko, Andrej Jefremov, Kiril Gluščenko resp. Erik Kapráľ.

AUTOR: ATTILA MIKLOŠKO

UT Sabinov,18.2.2017,Trebišov-Šarišské Michaľany, v popredí Lukáš Olejár (OŠFK Šarišské Michaľany)