03.11.2013 21:27

Majstrovský futbalový zápas VI.liga šarišská, 13.kolo, nedeľa 3.11., 13.30 h.

OŠFK - GABOLTOV 9:0 (5:0)

FUTBALNET

Konečne sme sa po čase opäť bavili pekným futbalom spojeným s krásnymi gólmi. Našu streleckú nemohúcnosť,ktorá trvala 188 minút si tentokrát odniesol Gaboltov.

Napriek snahe hostia nedokázali zabrániť túžbe našich hráčov po úspešných gólových zakončeniach. Už do piatej minúty sme mohli viesť 3:0, nakoniec to do brány pretlačil Michal Dubecký, nervozita opadla a už sme sa iba bavili futbalom. Jedna pekná akcia striedala druhú, skóre utešene narastalo. Záverečný hvizd bol pre hostí vykúpením. Zrodil sa rekordný výsledok za nášho účinkovania v VI.lige šarišskej. Kuriozotou bolo že na striedanie bol pripravený  aj hlavný tréner Ľubomír Puhák. Možno aj tento psychlogický moment pomohol mužstvo bo streleckých nezdaroch pozitívne sa opäť naladiť a výsledok sa dostavil.

Asistent trénera Stanislav Zápotocký:"Chlapci hrali na hranici svojích možností, súpera sme k ničomu nepustili, temer celý zápas sme mali loptu na našich kopačlách.  Konečne sa naša hra pretavila aj do pekných streleckých zakončení, dnes sme sa mohli radovať z futbalu po všetkých stránkach".