07.11.2013 15:11

III. liga šarišská dorast, 16 . kolo, sobota 9. 11., 14 h.

BARDEJOVSKÁ NOVÁ VES - ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY 6:0 (1:0)

FUTBALNET

Náš dorast pokračoval v svojich nevyspyteľných výkonoch. Po skvelom zápase s Chminianskou Novou Vsou (pred týždňom doma 3:1), podali v prvom polčase v Bpri Bardejove "otrasný výkon".

Po priestriedaní lídrov tímu sme v prvých minútach druhého dejstva pôsobili sympatickým dojmom. Domáci však dali hry viac srdca, bojovnosti a futbalového kumštu. Nádhernými gólmi z hranice šestnástky (brankár Tomáš Hlavatý za góly nemohol), zvyšovali stav stretnutia. Naši mladíci si za 90 minúr prakticky nevypracovali vážnejšiu streleckú pozíciu. Skutočne neviem pochopiť ako môžu tí istí hráči v priebehu jedného týždňa prejsť od prvoligového výkonu k úplne druhotriednemu výkonu. Je to samozrejme v každej hlave a v každom srdci a ked to chýba tak všetko viazne. No skutočne sa na to dalo pozerať iba pár minút. Verím, že v sobotu s Pušovcami to už bude opäť tím reprezentujúci ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY...

Klesli sme tak v tabuľke na štvrtú priečku s päťbodovou stratou na vedúce Fintice.