FUTBALNET

STREDA 03.02.2016 o 18:00 h. - štadión "Umelá tráva Bardejov"

IV.prípravný zápas dospelých OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY

versus

U19 PARTIZÁN BARDEJOV (TIPOS I.liga starší dorast SFZ - 13.miesto) - OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY (IV.liga Sever VsFZ - 2.miesto) 2:3 (1:2)

KOMENTÁR K ZÁPASU:

Zverenci nášho bývalého reprezentanta Jozefa Daňka nás počas celých deväťdesiatich minút poriadne popreháňali. Zápas sa hral hore - dole vo vysokom tempe, ktoré však bez väčších problémov zvládame. Tréner Michal Krajník vychádzajúc zo zabezpečenej obrany, zvolil opäť hru na trojicu rýchlonohých útočníkov. Domáci vsádzali na priamočiare krídelné protiútoky s mnohými zakončeniami či už na bránku, alebo mimo nej. Videli sme preto atraktívny futbal s množstvom streleckých príležitostí a futbalového kumštu na oboch stranách.

Skóre otvoril z priameho kopu  umiestnenou strelou k ľavej tyčke z hranice šestnástky Miroslav Kaleja. Domáci vyrovnali dôraznou pohotovou realizáciou, po vyrazenej strele. Šestnástkový výkop Martina Kaprála uviedol premiérovo strelecky v našom drese jeho brata Erika, ktorý išiel dôsledne do lopty a oplatilo sa - 2:1 pre nás.

Na začiatku druhého polčasu nádhernú akciu skvelým rutinérskym lobom na našu veľkú radosť, ukončil už svojím tretím prípravným gólom, Mimo Minár. Bardejovčanom vyšiel exkluzívne rohový kop priamo na hlavu a pod brvno. Hru sme nadalej kontrolovali a v závere stretnutia po mnohých útočných prečísleniach Mimo Minár ešte trafil tyčku, Erik Némethy a Peter Jačišin zblízka bránku iba prekopli.

ZÁKLADNÁ ZOSTAVA OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY

Martin Kaprál - Ivan Bednár, Michal Baka, Michal Dubecký, Patrik Sedlák Miroslav Kaleja, Ľubomir Kočík, Miroslav Drobňák - Erik Kaprál, Peter Jačišin, Milan Maximilián Minár,

STRIEDALI: Alexander Kaščák, Dávid Gáll, Erik Némethy,

CHÝBAL: Vladimír Papp, Jakub Harčár, Dominik Haničák, Lukáš Olejár, Dušan Kozák.

HLAVNÝ ROZHODCA - ? , ASISTENT 1  - ?, ASISTENT 2 - nebol.

PREHĽAD DOTERAZ ODOHRATÝCH  PRÍPRAVNÝCH STRETNUTÍ OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY V ZIMNOM PRÍPRAVNOM OBDOBÍ 2016 A STRELCI našich gólov:

24. JANUÁR 2016 - UT SABINOV

FK KRÁSNA (TIPOS III.liga VÝCHOD) -  3:3 (0:1)

2 góly - Peter JAČIŠIN, 1 gól - Dominik HANIČÁK

26. JANUÁR 2016 - UT PREŠOV

U19 TATRAN PREŠOV (DÔVERA I.liga starší dorast) -  2:2 (0:1)

1 gól - Milan Maximilián Minár, Ľubomír Kočík.

FK GERLACHOV (V.liga Šarišská) -  3:1 (1:1)

1 gól - Milan Maximilián Minár, Ľubomír Kočík (11 m), Peter Jačišin (11 m),

3. FEBRUÁR 2016 - UT BARDEJOV

U19 PARTIZÁN BARDEJOV (DÔVERA I.liga starší dorast) -  3:2 (2:1)

1 gól - Milan Maximilián Minár, Miroslav Kaleja, Erik Kaprál.

STRELCI OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY po štvrtom zápase: celkom 11 gólov,

3 góly - Peter JAČIŠIN, Milan Maximmilián Minár, 2 góly - Ľubomír Kočík, 1 gól - Dominik HANIČÁK, Miroslav Kaleja, Erik Kaprál.

Tréneri mužstva dospelých OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY - hlavný tréner Ľuboš BELEJÍK, asistent trénera Michal KRAJNÍK.

PRIPRAVIL: ATTILA MIKLOŠKO